Gotuj z Carrefour, później wsiadaj na rower!

Ta książka to coś wyjątkowego – mówi dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang o kucharsko-lifestylowej pozycji pod tytułem „Z miłości do smaku”, której wydawcą jest Carrefour Polska, a partnerami: Grupa Orbis, Instytut Francuski oraz SGGW.
Carrefour to przyjaciel Tour de Pologne, więc przy okazji premiery wyjątkowej książki tej sieci nie mogło nas zabraknąć. Tym bardziej, że książka Carrefour została zainspirowana najnowszymi trendami konsumenckimi, które ważne są dla Polaków, czyli zdrowiem, ucztowaniem oraz jakością, które są podstawą dobrej kuchni. Dla wielu ludzi coraz większe znaczenie ma odżywianie oraz produkty mające pozytywny wpływ na zdrowie, a także wspólne gotowanie i spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi przy stole. Carrefour, realizując swoją strategię, dąży do wspierania Polaków w tym zakresie poprzez oferowanie produktów najwyższej jakości, działania edukacyjne i promocję zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Dzięki tej publikacji klienci zyskają dostęp do wiedzy i doświadczenia fachowców i ekspertów, a także inspirujących potraw i zwyczajów oraz cennych wskazówek żywieniowych. A to przecież wartości, które są nam wyjątkowo bliskie. – Od dawna chętnie mówię o zdrowym odżywianiu i o tym, że warto korzystać z produktów wysokiej jakości – przekonuje Czesław Lang.
W nowej książce naszych przyjaciół z Carrefour, która pojawi się w sprzedaży na przełomie pierwszego i drugiego kwartału tego roku, Czytelnicy znajdą ponad 50 przepisów na przystawki, sałaty i sałatki, zupy, dania główne i desery. Przygotowano pozycje dla tych, którzy nie są (jeszcze) mistrzami w kuchni, ale także dla bardziej doświadczonych kucharzy. Wszystkich za to może łączyć jedno – po dobrym, zdrowym jedzeniu, mogą wsiąść na rower i ruszyć na trening!

Oficjalny komunikat prasowy Carrefour w wersji elektronicznej dostępny jest na stronie:
http://media.carrefour.pl/pr/343271/z-milosci-do-smaku-inspirujaca-ksiazka-kucharsko-lifestylowa-od-carrefour