Fraikin Polska kolejny raz oficjalnym partnerem Lang Team

To, o czym w listopadzie ubiegłego roku mówił Artur Nowicki, dyrektor zarządzający Fraikin Polska (tu link: https://tourdepologne.pl/pl/2016/11/artur-nowicki-dyrektor-zarzadzajacy-fraikin-polska-razem-z-tour-de-pologne-gramy-w-lidze-mistrzow/), stało się faktem – firma Fraikin Polska została oficjalnym partnerem 74. Tour de Pologne. A to nie koniec dobrych wiadomości!

– Potwierdzam, podpisaliśmy umowę i mogę powiedzieć, że to dla nas bardzo ważna chwila, bo każdy życzyłby sobie takiego partnera, jakim jest Fraikin Polska. Komfort, jaki daje nam współpraca z absolutnym liderem w swojej branży, jest ogromny. Działamy razem już od kilku lat i wspólnie tworzymy największe przedsięwzięcie logistyczne w polskim sporcie, jakim jest Tour de Pologne – powiedział Adam Siluta, prezes zarządu firmy Lang Team.
– Umowa nie dotyczy jednak tylko Tour de Pologne, ale także Vienna Life Lang Team Maratonów oraz mistrzostw Polski. To oznacza, że każda z tych imprez będzie miała zabezpieczenie logistyczne na najwyższym światowym poziomie – dodał Adam Siluta.
Tour de Pologne, Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe oraz mistrzostwa Polski to imprezy, które wymagają ogromnego zaangażowania. Razem z peletonem każdej edycji naszego narodowego wyścigu, który przejeżdża przez ponad 400 miast i miejscowości, przemieszcza się ponad tysiąc osób i ponad dwadzieścia tirów. – Ludzie z Fraikin Polska wiedzą, jak sobie radzić z takim wyzwaniem, co udowodnili w poprzednich edycjach – powiedział Adam Siluta.
Grupa Fraikin to europejski lider w wynajmie pojazdów użytkowych i dostawczych. W swojej ofercie proponuje różne rozwiązania z zakresu wynajmu – wynajem długoterminowy, krótkoterminowy i zarządzanie flotą. Ma flotę ponad 60 tysięcy samochodów ciężarowych w całej Europie.