27 kwietnia prezentacja Tour de Pologne, transmisja w TVP

Oficjalna prezentacja 77. Tour de Pologne UCI World Tour odbędzie się w poniedziałek 27 kwietnia o godzinie 13 w Hotelu InterContinental Warszawa. Uroczystość będzie transmitowana w TVP Sport.

Już tylko dwa miesiące zostały do oficjalnej prezentacji Tour de Pologne, na której poznamy trasę tegorocznego wyścigu. W tym roku odbędzie się on w dniach 5-11 lipca, a więc wcześniej niż zwykle. Ma to związek z igrzyskami w Tokio, które rozpoczną się 24 lipca. Tour de Pologne będzie więc idealnym rozwiązaniem dla tych kolarzy, którzy mają w planach walkę o olimpijski medal w Japonii.

Prezentacja Trasy Tour de Pologne już po raz drugi odbędzie się w gościnnych progach Hotelu InterContinental Warszawa. W poniedziałek 27 kwietnia poznamy nie tylko trasę tegorocznego wyścigu, ale także koszulki poszczególnych klasyfikacji, sponsorów, partnerów i patronów medialnych oraz szczegóły dotyczące imprez towarzyszących.  Nie zabraknie niespodzianek, więc już dziś zapraszamy do oglądania transmisji prezentacji Tour de Pologne w TVP Sport 27 kwietnia o godzinie 13.