CISOWIANKA PONOWNIE OFICJALNĄ WODĄ 74. TOUR DE POLOGNE

Najbardziej znany na świecie polski wyścig kolarski oraz główna marka wód mineralnych w Polsce kontynuują rozpoczętą w roku ubiegłym współpracę.

 

Tour de Pologne to największa cyklicznie organizowana impreza sportowa w Polsce i największy wyścig kolarski w Europie Środkowo‐Wschodniej. Należy do prestiżowego cyklu UCI World Tour i od lat przyciąga do naszego kraju gwiazdy światowego peletonu. Cieszy się ogromną popularnością angażując miliony kibiców na trasie i przed telewizorami. Cisowianka to od wielu lat lider rynku wód mineralnych w Polsce, ceniona za swoją wysoką jakość. W 2016 roku obie te uznane i lubiane przez Polaków marki połączyły siły po raz pierwszy. W tym roku Cisowianka i Tour de Pologne UCI World Tour kontynuują współpracę.

 

– Jest mi niezmiernie miło, że Cisowianka kolejny rok jest oficjalną wodą Tour de Pologne. Lang Team to marka, która stawia przede wszystkim na profesjonalizm. Chcemy pracować z najlepszymi, bo tylko w ten sposób ranga wyścigu, który już osiągnął status najważniejszej imprezy kolarskiej Europy Środkowo‐Wschodniej, wciąż może rosnąć. Stąd nasze partnerstwo z Cisowianką. Oczywiście ten wybór to nie tylko wysokie standardy firmy, ale przede wszystkim doskonałe właściwości naturalnej wody mineralnej. Sam często ją piję, dlatego wiem, że kolarze będą zadowoleni. To woda, która nie tylko doskonale gasi pragnienie po solidnej dawce przejechanych kilometrów. Jej właściwości mineralne pozwalają szybko uzupełnić wszystkie pierwiastki, które tracimy podczas jazdy na rowerze. – mówi Czesław Lang, Dyrektor Generalny Lang Team

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Lang Team w ubiegłym roku i cieszymy się, że będzie ona kontynuowana. Tour de Pologne to marka sama w sobie, a my, jako długoletni lider rynku wód mineralnych w Polsce, chcemy pracować z najlepszymi. – mówi Agata BerndtWazelin, PR Manager Marki Cisowianka – Dołożymy wszelkich starań aby również w tym roku zawodnicy biorący udział w 74. Tour de Pologne UCI World Tour jak i w Tour de Pologne Amatorów byli zadowoleni. Już teraz możemy zapewnić, że na żadnym etapie wyścigu nie zabraknie im naszej naturalnej wody mineralnej.

 

Główna marka wód mineralnych zadba o odpowiednie nawodnienie zawodników również podczas innych imprez rowerowych w sezonie ‐ między innymi Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym czy Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe.