19. PIKNIK OLIMPIJSKI

Spotkaj Czesława Langa i inne gwiazdy polskiego sportu podczas 19. Pikniku Olimpijskiego

 

19. Piknik Olimpijski odbędzie się w najbliższą sobotę 3 czerwca, ale już teraz można śmiało powiedzieć, że to będzie wyjątkowa impreza. Park Kępa Potocka na warszawskim Żoliborzu stanie się areną wielkiego święta sportu.

 

To jedyna impreza, podczas której można spotkać największe gwiazdy sportu, ale też samemu spróbować sił w wielu dyscyplinach. Tym razem w aż trzydziestu sportach! Na miejscu będą m.in.: Tomasz Majewski (2-krotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą), Andrzej Wroński (2-krotny mistrz olimpijski w zapasach), Szymon Ziółkowski (mistrz olimpijski w rzucie młotem), Robert Sycz i Tomasz Kucharski (2-krotni mistrzowie olimpijscy w wioślarstwie), Wojciech Fortuna (mistrz olimpijski w skokach narciarskich), Adam Krzesiński (2-krotny medalista w szermierce) czy wreszcie pierwsza dama polskiego sportu Irena Szewińska. A to tylko początek długiej listy wybitnych gości. Będą też oczywiście przedstawiciele kolarstwa. Kibice spotkają się z Mieczysławem Nowickim (2-krotny medalista olimpijski). Na Pikniku pojawi się też Czesław Lang. Tym razem na stoisku firmy Tauron, która wspiera ruch olimpijski. Będą tam również uczestniczyć i przeprowadzać konkursy mistrzowie Polski w piłce ręcznej, gracze VIVE Tauron Kielce.

 

Firma Tauron to także sponsor Tour de Pologne, więc my również szykujemy wielką niespodziankę. Wizyta na Pikniku to nie tylko doskonała okazja, by spotkać Czesława Langa, Dyrektora Generalnego Tour de Pologne i wicemistrza olimpijskiego. Możemy zdradzić, że na miejscu powstanie specjalna wystawa, eksponująca rower, na którym Czesław Lang zdobył srebro igrzysk w Moskwie oraz sam medal. Takiej okazji, aby dokładnie obejrzeć, a później zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z przedmiotem, o którym marzy każdy sportowiec, nie można przepuścić, więc zapraszamy!