OFICJALNA APLIKACJA 74. TOUR DE POLOGNE

Odświeżony ekran główny, rozbudowany moduł Live oraz nowa forma prezentacja zakładki tras z pełnymi opisami – to główne nowości oficjalnej aplikacji 74. Tour de Pologne UCI World Tour.

 

Specjalnie na tegoroczny wyścig Lang Team i firma appMotion przygotowali odświeżoną aplikację Tour de Pologne. Znajdziecie tam wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego narodowego wyścigu. „Odświeżyliśmy ekran główny, mamy nową formę prezentacji zakładki tras z pełnymi opisami, a także rozbudowaliśmy sekcję Live, w której będą lepiej pokazane wszystkie ucieczki i różnice czasowe. W ubiegłym roku było ponad 50 tysięcy aktywnych użytkowników aplikacji, dlatego przygotowujemy się na zwiększoną liczbę kibiców, zwłaszcza tych, którzy chcą śledzić relacje na żywo” – mówi Robert Geruszczak, prezes appMotion.

 

Aplikacja wykorzystuje najnowsze trendy w systemach iOS i Android. Przybliża historię wyścigu, sylwetki zwycięzców, a także biografię dyrektora generalnego Tour de Pologne Czesława Langa. W galerii będzie można znaleźć sporo zdjęć i materiałów video prezentujących najciekawsze wydarzenia i wywiady. Trasa każdego etapu została dokładnie pokazana, także z uwzględnieniem atrakcji turystycznych. Wszystkimi informacjami użytkownicy mogą w bezpośredni sposób dzielić się z bliskimi i znajomymi jak zwykle na Facebooku i Twitterze.

 

Oficjalna aplikacja Tour de Pologne jest dedykowana zarówno na smartfony jak i tablety. Została udostępniona w App Store (iOS) i Google Play (Android), można ją pobrać na stronie www.tourdepologne.pl. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna także w języku angielskim.