Czesław Lang zaprasza do Barnowa!

To będzie wyjątkowa sobota. W Barnowie odbędzie się bowiem VII Hubertus dla Dzieci. Na dzień pełen emocji zapraszają Elżbieta i Czesław Lang.
W programie imprezy, która rozpocznie się w południe jest mnóstwo atrakcji. Zaplanowano pokaz musztry wojskowej czy prezentację białej broni. Odbędzie się też „pogoń za lisem” i „szukanie lisa” z udziałem dzieci. Przewidziano także mnóstwo konkursów z nagrodami. Nie zabraknie oczywiście także poczęstunku i zabawy przy ognisku. A dla tych, którzy kochają aktywny tryb życia przygotowano jeszcze jedną atrakcję – wyścig kolarski dla dzieci o Puchar Czesława Langa. W tym wypadku warunek jest jeden. A w zasadzie dwa: posiadanie własnego roweru i kasku.
– To zawsze wyjątkowy dzień. Tym razem spotkamy się z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Pojawi się więc Reprezentacyjny Szwadron Kawalerii Wojska Polskiego – mówi Czesław Lang i dodaje: – Razem z żoną Elżbietą zapraszamy wszystkich, aby przeżyć ten dzień właśnie w Barnowie. Już teraz wiem, że będzie warto!