FINAŁ KONKURSU NA „NAJPIĘKNIEJSZE MIASTO STARTOWE, ETAPOWE I PREMII 74. TOUR DE POLOGNE”

W konkursie na „Najpiękniejsze Miasto 74. Tour de Pologne” została już tylko jedna niewiadoma. Ale za to ta najważniejsza, czyli zwycięzcy. W ostatnich tygodniach przedstawiliśmy listę nominowanych i wszystkich szczegółowo opisaliśmy. Teraz czas na wielki finał. Wszystko będzie jasne już 9 listopada.
Tego dnia w Zabrzu, w Biznes Klubie ARENY ZABRZE, ul. Roosevelta 81 o godzinie 12.00 rozpocznie się konferencja prasowa, podczas której zostaną ogłoszone wyniki. Wyboru dokonała specjalna kapituła, złożona z przedstawicieli sponsorów i największych polskich mediów. – Wiem, że kapituła miała twardy orzech do zgryzienia, bo tegoroczny wyścig był naprawdę wyjątkowy pod każdym względem. Kolejny raz okazał się wielkim sportowym wydarzeniem, ale warto też podkreślić zaangażowanie miast i kibiców, których przy trasie tegorocznego Tour de Pologne pojawiło się ponad trzy miliony dwieście tysięcy! To ogromny sukces i znak tego, że Polacy naprawdę kochają kolarstwo. Z kolei dla nas to sygnał, że idziemy w dobrym kierunku. Raz jeszcze więc dziękuję wszystkim miastom i miasteczkom na trasie. Szczególnie tym nominowanym w konkursie. I od razu wielkie gratulacje dla laureatów – mówi prezes zarządu firmy Lang Team Adam Siluta.
Przedstawiciele miast, które wygrają w konkursie na „Najpiękniejsze Miasto 74. Tour de Pologne” odbiorą specjalne, multimedialne puchary, które przez kolejny rok będą mogli prezentować mieszkańcom swoich miast.