TdP Amatorów 2018 – zaczynamy zapisy!

10 sierpnia, BUKOVINA RESORT w Bukowinie Tatrzańskiej – tego dnia, w tym miejscu tysiące amatorów będzie mogło się poczuć jak kolarze z zawodowego peletonu. Właśnie wtedy odbędzie się kolejna edycja TAURON Tour de Pologne Amatorów. Ta wyjątkowa impreza organizowana jest od 2010 roku i już na stałe wpisała się w krajobraz największego polskiego corocznego wydarzenia sportowego.

Siedem miesięcy przed tym wydarzeniem – 12 stycznia (piątek) – otwieramy system rejestracji. Warto się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkie szczegóły dotyczące zapisów dostępne są na stronie: https://www.rejestracja.langteam.com.pl/

Nowością jest możliwość wykupienia pakietu VIP. Warto, bo to gwarancja startu z pierwszego sektora, a do tego koszulka kolarska, plecak oraz książka „Zawodowiec” z autografem Czesława Langa. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o starcie z sektora VIP decyduje kolejność wpłat.

W TAURON TdP Amatorów warto wystartować jednak z wielu innych powodów. To impreza dla wszystkich, którzy kochają kolarstwo i walkę z własnymi słabościami. Najbliższa edycja będzie wyjątkowa. Odbędzie się przy okazji 75. Tour de Pologne, równo 90 lat po pierwszej edycji. A to nie ostatni jubileusz, bo w 2018 roku mija ćwierć wieku od kiedy za organizację wyścigu odpowiada Czesław Lang. Poza tym, to jak zwykle okazja, aby ruszyć na tę samą trasę, którą kilka godzin później przejadą zawodowcy. Po pokonaniu wymagającego, 58-kilometrowego odcinka będzie można śledzić walkę tych, którzy rozstrzygną między sobą losy końcowego zwycięstwa w imprezie rangi World Tour. Amatorzy i zawodowcy kolejny raz zmierzą się ze słynną „ścianą Bukovina”, ale to oczywiście nie jedyna trudność. Gospodarzem imprezy nadal jest oczywiście nasz wieloletni partner BUKOVINA Resort, a Sponsorem Tytularnym TAURON.

Więcej informacji na stronie: www.tourdepologneamatorow.pl