Wygraj oficjalną koszulkę Mistrzostw Świata w kolarstwie w Innsbrucku.

Wystartuj w niedzielę 20.05 w Wilanowie w wyścigu szosowym dla amatorów Lang Team Race i wygraj oficjalną koszulkę Mistrzostw Świata UCI w kolarstwie szosowym w Innsbrucku.

 

Wyjątkowa nagroda dla najlepszych w kategoriach open kobiet i mężczyzn została ufundowana przez organizatora wyjazdów rowerowych www.Bike2B.pl , który wspólnie z Czesławem Langiem zaprasza miłośników kolarstwa szosowego na wyjazd na Mistrzostwa Świata UCI w Innsbrucku.

 

Tygodniowy wyjazd do Tyrolu odbędzie się w terminie 24.09 – 01.10.2018 zgodnie z formułą” Riding the heart of Alps“. Podczas pobytu będzie możliwość 6 dni jazdy na rowerach po najpiękniejszych trasach regionu, oraz dopingowania zawodników na mecie w Innsbrucku w ekskluzywnej strefie kibica gdzie oprócz finiszujących kolarzy będą odbywały się imprezy towarzyszące, koncerty muzyczne i dekoracje zwycięzców wyścigów.

 

Dla aktywnych kolarzy amatorów największą atrakcją pobytu będzie możliwość zmierzenia się z trasą wyścigu Elity w towarzystwie Czesława Langa, który poprowadzi naszą grupę do mety w Innsbrucku.

 

Świadczenia: 7 noclegów, wyżywienie 2 x dziennie, 5 wyjazdów rowerowych z tourleaderem, przejazd trasą wyścigu i spotkanie z Czesławem Langiem, bilety wstępu na metę w Innsbrucku w dniach 27-30.09, bezpłatny bilet na komunikację publiczną w Tyrolu i miejską w Innsbrucku . Ubezpieczenie KL i NW, opieka rezydenta.

 

Termin wyjazdu: 24.09 – 01.10.2018

Cena od 1890 PLN/os. w pok. 2 osobowym

Rezerwacja wyjazdów: www.bike2B.pl     info@bike2B.pl

tel: +34 351 3303

 

Mistrzostwa Świata w kolarstwie szosowym to zmagania najwybitniejszych kolarzy na świecie są wśród nich Polacy. Jesteśmy przekonani, że Katarzyna Niewiadoma, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka i pozostali zawodnicy reprezentujący nasze barwy  narodowe będą w Innsbrucku w najwyższej formie. Na mecie będziemy mieli możliwość motywowania ich do walki o najwyższe laury i wspólnego przeżywania sportowych emocji.

 

Trasy wyścigów będą bardzo wymagające nawet dla najlepszych górali. Po rekonesansie na trasie wyścigu Vincenzo Nibali powiedział:..” Finałowa wspinaczka przypomina trochę podjazdy z tras kolarstwa górskiego, jest bardzo trudna. To będzie trudny wyścig pod wieloma względami – od rozłożenia sił, przez techniczne decyzje. Myślę, że wielu kolarzy będzie zaskoczonych  – powiedział “Rekin z Mesyny”.

 

Wyścig Elity Mężczyzn odbędzie się 30.09.2018 na dystansie 252,9 km z różnicą wysokości 4670 m. Mistrzostwa Świata UCI w Austrii będą spektakularne. Organizatorzy spodziewają się setek tysięcy kibiców na trasach wyścigów, a bezpośrednia transmisja na żywo dotrze do ponad 150 krajów na świecie.

 

Łącznie w programie mistrzostw w okresie od 22 do 30 września 2018 r znajduje się 12 wyścigów dla mężczyzn i kobiet. Podczas 8 pasjonujących dni na starcie stanie ok. 1000 zawodników w różnych kategoriach.