Prezydent RP Patronem Honorowym 75. Tour de Pologne

Jest nam niezwykle miło poinformować, że 75. Tour de Pologne Narodowy Wyścig Niepodległości będzie się odbywał pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

To dla Lang Team i całej polskiej kolarskiej rodziny niezwykły zaszczyt, że najważniejsza osoba w państwie po raz kolejny nam zaufała.

Tegoroczna edycja Tour de Pologne jest szczególna, z wielu względów jedna z najważniejszych w historii. Przed nami 90-lecie naszego narodowego wyścigu, który po raz 25. zorganizuje Lang Team. Kolarze będą rywalizować w setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jesteśmy szczególnie dumni, że Pan Prezydent Andrzej Duda jeszcze bardziej wzmocni rangę tego wydarzenia i nada mu szczególnego charakteru.

Tour de Pologne to od lat marka promująca nasz kraj i jednoznacznie kojarząca się z wartościami ważnymi zarówno w sporcie, jak i codziennym życiu: dążeniem do wyznaczonych celów, konsekwencją, ale i odwagą oraz pogonią za marzeniami. Wspólnie pokazujemy, że Polska to piękny kraj, pełen wartościowych ludzi. Cieszymy się, że po raz kolejny możemy to robić ze wsparciem Pana Prezydenta.