OFICJALNA APLIKACJA 75. TOUR DE POLOGNE

Relacje live z każdego etapu, animacje tras, sylwetki zawodników, galerie video i foto oraz historia wyścigu w pigułce – to wszystko znajdziecie w oficjalnej, bezpłatnej aplikacji 75. Tour de Pologne UCI World Tour.

 

Specjalnie na tegoroczny wyścig firma Lang Team oraz appMotion przygotowały odświeżoną wersję aplikacji Tour de Pologne. Kolarscy kibice będą mogli znaleźć w niej wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszego narodowego wyścigu, który w tym roku obchodzi 90 urodziny. Dzięki aplikacji będzie można poznać wspaniałą historię Tour de Pologne począwszy od pierwszego wyścigu w 1928 roku.

blank

Tegoroczny Tour de Pologne odbędzie się w dniach 4-10 sierpnia, a kolarze pokonają w sumie 1025 kilometrów. W aplikacji znajdziecie dokładny przebieg trasy oraz prezentacje poszczególnych etapów z przekrojami wysokościowymi i animacjami. Nie brakuje również profili zespołów oraz sylwetek kolarzy. Bardzo ważnym elementem aplikacji jest rozbudowany moduł Live, który pozwala bezpośrednio obserwować rywalizację na każdym z etapów z uwzględnieniem ucieczek i różnic czasowych.

 

Oficjalna aplikacja 75. Tour de Pologne ma już… 75 tysięcy użytkowników. Została udostępniona w App Store (iOS) i Google Play (Android), można ją pobrać tu: https://www.tourdepologne.pl/pl/tdp-app/. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna także w języku angielskim.