blank

ReShape z Lang Teamem

Spotkałem się z panem Adamem Silutą i po kwadransie wiedziałem, że się rozumiemy. Trzeba wykorzystać taką szansę, bo mamy mnóstwo dobrej energii – mówi Arkadiusz Patyk, właściciel ReShape Fitness w Zabrzu, który dołączył do grona przyjaciół Tour de Pologne i imprez organizowanych przez Lang Team.

– Trzeba promować sport, a my się dopiero rozkręcamy. Klub otworzyliśmy 5 listopada, ale cały czas coś się dzieje. W styczniu pan Adam Jagiełło pobił u nas 18-letni rekord Polski w 12-godzinnym biegu na bieżni mechanicznej. Włączyło się w to wielu ludzi, a my płaciliśmy złotówkę za każdy kilometr. Teraz szykujemy niezwykły dzień kobiet. W piątek będziemy zbierali pieniądze na wsparcie Stowarzyszenia „Amazonek” w Zabrzu. Wsparcie będzie można okazać na dwa sportowe sposoby. Za każdy przebiegnięty kilometr na bieżni w ramach inicjatywy „Kobiety dla kobiet” przekażemy złotówkę na konto stowarzyszenia. Druga możliwość to wykupienie treningu z Olivierem Janiakiem. Koszt to 50 zł, a całość przekazana zostanie na rzecz Amazonek. Dodatkowo do każdego wykupionego treningu Reshape dorzuca 50 złotych – opowiada Arkadiusz Patyk.
Dzień później odbędzie się maraton kolarski. W ReShape przygotowano ponad 150 rowerów stacjonarnych. – Będą mastertrenerzy, którzy to poprowadzą. Zaczynamy w południe i jedziemy 6 godzin w specjalnie przygotowanej sali. Rozmawiałem już z panem Adamem Silutą i spróbujemy przygotować podobną, ale już ogólnopolską akcję – mówi właściciel ReShape. – Pan Arkadiusz ma głowę pełną pomysłów i już się cieszę na tę współpracę. Spróbujemy przygotować coś specjalnego na „Wyścig po zdrowie” – dodaje Adam Siluta, prezes zarządu firmy Lang Team.
A pomysłów panu Patykowi nie brakuje. – Zaczęliśmy współpracę z panem Czesławem Langiem i Adamem Silutą i myślę, że będziemy ją rozwijać. To świetni ludzie z pozytywną energią. Lang Team chce nas zaprosić do współpracy, bo rzeczywiście mamy mnóstwo pomysłów. Już dzisiaj wiemy, że 7 kwietnia pan Paweł ŻuK spróbuje u nas pobić rekord w 24-godzinnym biegu. Zebrane pieniądze przekażemy na leczenie poszkodowanego w wypadku, który jest w śpiączce. Chcemy pomagać, bo warto. Pierwszego czerwca bijemy kolejny rekord, tym razem Guinessa w 24-godzinnym biegu kobiety. Pomysły nam się nie kończą. Przygotujemy wakacje z ReShape i codziennie dla mieszkańców Zabrza zorganizujemy codziennie przez dwa miesiące 3-godzinne zajęcia za darmo – wylicza pan Patyk i na koniec zdradza jeszcze jeden pomysł. – Jesienią chcemy też zorganizować coś spektakularnego, czyli triathlon, który odbędzie się 360 metrów pod ziemią! Pływanie, bieg i jazda na rowerze, a wszystko na dystansach znanych z ironmena. Zainteresowanie już jest ogromne. Warunki trudne, ale im trudniej tym lepiej. Ludzie szukają swoich granic, a my dajemy im odpowiednie możliwości! – usłyszeliśmy.

https://www.facebook.com/ReShapeZabrze

blank