blank

Cisowianka oficjalną wodą 76. Tour de Pologne

CISOWIANKA będzie oficjalną wodą 76. Tour de Pologne UCI World Tour. To kolejny rok współpracy najbardziej znanego na świecie polskiego wyścigu kolarskiego z najpopularniejszą marką wody mineralnej w Polsce.

CISOWIANKA będzie oficjalną wodą Tour de Pologne już po raz czwarty z rzędu. Przed rokiem wspólnie z wyścigiem świętowała jego 90 urodziny, a także włączyła się w obchody stulecia odzyskania niepodległości. W tym roku Tour de Pologne odbywa się pod „Wyścig Pokoleń” świętując tym samym stulecie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Na przestrzeni lat kolarstwo mocno akcentowało swoją obecność na arenach olimpijskich, a na podium stawali tak znakomici kolarze jak Ryszard Szurkowski, Czesław Lang, czy Rafał Majka.

Cieszę się, że w szczególnym roku dla polskiego olimpizmu CISOWIANKA została oficjalną wodą Tour de Pologne. Organizując najważniejszy w tej części Europy wyścig, należący do prestiżowego cyklu UCI World Tour, stawiamy na jakość i profesjonalizm. Dzięki współpracy z najlepszymi partnerami takimi jak CISOWIANKA stale podnosimy rangę imprezy i budujemy jej prestiż. O tym jak ważna jest podczas wyścigu woda, która doskonale gasi pragnienie, nie trzeba nikogo przekonywać. CISOWIANKA dodatkowo pozwala szybko uzupełnić wszystkie pierwiastki utracone podczas kolarskiego wysiłku. Jestem przekonany, że kolarze docenią jej walory i smak – powiedział Czesław Lang, Dyrektor Generalny Tour de Pologne.

CISOWIANKA dba także o odpowiednie nawodnienie także podczas innych imprez rowerowych organizowanych przez Lang Team – Maratonów Rowerowych Lang Team, Lang Team Race, Tour de Pologne Amatorów, czy Kinder+Sport Mini Tour de Pologne.