blank

Cisowianka oficjalną wodą 77. Tour de Pologne

Cisowianka po raz 5. została oficjalną wodą Tour de Pologne UCI World Tour. Polski narodowy wyścig kolarski współpracuje z liderem rynku wód mineralnych w Polsce nieprzerwanie od 2016 roku.

Jest mi bardzo miło, że Cisowianka znów będzie oficjalną wodą Tour de Pologne. Nasza współpraca pokazuje, że wzajemne wspieranie się uznanych marek przynosi korzyści. Tour de Pologne od 2005 roku należy do UCI World Tour, czyli kolarskiej ligi mistrzów. Z kolei Cisowianka to liga mistrzów wśród wód mineralnych. I to zarówno, jeśli chodzi o standardy firmy, jak i doskonałe właściwości wody Cisowianka. Nie tylko smakuje doskonale, ale też pozwala szybko uzupełnić wszystkie minerały, które tracimy podczas jazdy na rowerze. Znakomicie sprawdzi się w peletonie Tour de Pologne – powiedział Czesław Lang, Dyrektor Generalny Tour de Pologne.

77. Tour de Pologne odbędzie się w dniach 5-9 sierpnia i będzie pierwszym etapowym wyścigiem UCI World Tour po przerwie związanej z epidemią koronawirusa. Najlepsi kolarze świata wystartują ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie, aby po pięciu etapach zafiniszować w Krakowie. 77. Tour de Pologne będzie rozgrywany w stulecie urodzin Jana Pawła II.

– Jesteśmy dumni ze współpracy z Tour de Pologne, gdyż dzięki niej możemy dzielić się naszą pasję do sportu z fanami kolarstwa. Cisowianka od lat jest oficjalną wodą największych imprez sportowych, zarówno krajowych jaki i międzynarodowych. Partnerstwo z najlepszymi w swoich dyscyplinach jest gwarancją najwyższej jakości i sukcesu – powiedziała Dorota Weka, Dyrektor Kreatywna Nałęczów Zdrój.

Tour de Pologne to największa cykliczna impreza sportowa w Polsce oraz najważniejszy wyścig kolarski w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 2005 roku należy do elitarnego cyklu UCI World Tour, czyli kolarskiej ligi mistrzów. Jest jednym z najlepiej ocenianych wyścigów kolarskich na świecie pod względem organizacyjnym. Co roku startują w nim wszystkie najlepsze grupy zawodowe świata oraz czołowi kolarze zawodowego peletonu. Transmisje telewizyjne z Tour de Pologne UCI World Tour docierają do 120 państw na całym świecie.

Cisowianka od wielu lat jest liderem polskiego rynku butelkowanych wód mineralnych. Obdarzana dużym zaufaniem przede wszystkim za swoją naturalność i niezmienną, wysoką jakość. Cisowianka wydobywana jest ze złóż wodonośnych należących do pokładów wód nałęczowskich. Znajdują się one w jednym z najważniejszych regionów uzdrowiskowych w Polsce, które specjalizuje się w leczeniu problemów kardiologicznych a także nadciśnienia. Historia Cisowianki rozpoczęła się w 1979 roku, kiedy to otwarto pierwszy zakład butelkujący wodę. Jednak właściwości lecznicze źródeł nałęczowskich znane były już na przełomie XVIII i XIX wieku. Ich sława rozprzestrzeniała się na tyle szybko, że stały się one konkurencyjne dla zagranicznych kurortów. Skoro natura stworzyła coś tak doskonałego jak pierwotnie czysta woda, która nie miała nigdy styczności z zanieczyszczeniami związanymi z rozwojem przemysłu w przeciągu ostatnich 150 lat, to nie ma najmniejszego sensu dokonywać jakichkolwiek zmian. Dlatego też filozofią Cisowianki jest naturalność i wielki szacunek do natury.