blank

Oficjalny sklep Tour de Pologne

Miło nam poinformować, że właśnie uruchomiliśmy oficjalny sklep Tour de Pologne – www.tourdepolognestore.com. Serdecznie zapraszamy do niego wszystkich kibiców naszego wyścigu oraz miłośników kolarstwa. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu swoje ulubione kolarskie produkty, a także pamiątki Tour de Pologne.

Na początek przygotowaliśmy dla Was specjalne gadżety związane z naszym wyścigiem, a więc przede wszystkim oficjalną maskotkę Tour de Pologne – Polę. Dostępny jest również ekskluzywny album „Tour de Pologne – kulisy i emocje”, w którym możecie znaleźć wspaniałe zdjęcia oddające niepowtarzalną atmosferę naszego wyścigu. Nie lada gratką jest również kolekcja znaczków okolicznościowych Tour de Pologne, a także książka „Zawodowiec – Czesław Lang” z autografem srebrnego medalisty igrzysk olimpijskich w Moskwie w 1980 roku.

Nie zapominamy o wszystkich, którzy nie tylko lubią oglądać kolarskie wyścigi i czytać o nich, ale także sami jeżdżą na rowerze. Od teraz mogą to robić w oficjalnych koszulkach Tour de Pologne, dostępnych w sklepie. Dla aktywnych mamy również sportową torbę oraz – na wszelki wypadek – parasol. A na deszczowe dni polecamy wyjątkową pozycję, czyli pięć tomów historii polskiego kolarstwa pod redakcją Bogdana Tuszyńskiego.

Oferta sklepu będzie systematycznie poszerzana, o wszystkich nowych produktach będziemy Was informować w mediach społecznościowych. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin, a także kontaktu (kontakt@tourdepologne.com). Napiszcie czy podobają się Wam nasze produkty i jakie gadżety chcielibyście jeszcze zobaczyć w oficjalnym sklepie Tour de Pologne.