blank

Niecałe dwa tygodnie do startu 78. Tour de Pologne

Niecałe dwa tygodnie do startu 78. Tour de Pologne

Odliczamy ostatnie dni do startu tegorocznego Tour de Pologne – to już 9 sierpnia! Carrefour Polska, który jest głównym partnerem wydarzenia, zaprasza do kibicowania topowym przedstawicielom kolarskiego świata oraz zachęca do aktywności fizycznej na co dzień. 

Kolarze wystartują już 9 sierpnia z Placu Zamkowego w Lublinie. Zwycięzcę całej rywalizacji poznamy 15 sierpnia w Krakowie. Podczas 78. edycji wyścigu kolarze będą rywalizować o żółtą koszulkę lidera Carrefour i zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Carrefour.

Już po raz piąty z rzędu Carrefour jest dumnym partnerem głównym Tour de Pologne, najważniejszego kolarskiego święta w tej części Europy. Na trasie wyścigu będziemy dopingować najlepszych kolarzy świata walczących o żółtą koszulkę lidera Carrefour. To również doskonała okazja do promowania zdrowego i aktywnego stylu życia, co wpisuje się w naszą kluczową strategię transformacji żywieniowej. Na co dzień – pod hasłem Act for Food – równie mocno motywujemy naszych klientów, aby dbali o siebie i sięgali po produkty wysokiej jakości, ekologiczne, lokalne, bo w tej „rywalizacji” do wygrania jest bezcenne zdrowiemówi Michał Sacha, Członek Zarządu, CMO Carrefour Polska.

Wielki wygrany Tour de Pologne – podobnie jak w ostatnich latach – zostanie nagrodzony rzeźbą autorstwa Mirko Demattè, która swą formą nawiązuje do wymagających tras kolarskich zmagań.

 

blank