blank

Valsir dołącza do partnerów Tour de Pologne 2021

Lang Team, organizator Tour de Pologne UCI World Tour, ma zaszczyt powitać nowego partnera wyścigu. Została nim mająca siedzibę w Valle Sabbia w okolicach Brescii firma Valsir.
Valsir od 1987 roku zajmuje się produkcją zaawansowanych systemów do odwadniania i gospodarki wodnej. Dziś jest wiodącym światowym graczem w sektorze wodno-kanalizacyjnym. To podkreślająca swój włoski charakter firma odważnie stawiająca na innowacyjność i nowoczesność.

Współpraca z Tour de Pologne potwierdza zaangażowanie Valsir w promowanie wartości i cech kojarzonych z kolarstwem: wytrwałości, ciągłego doskonalenia się oraz podejmowania inicjatywy.

– Valsir to rozpoznawalna marka w świecie kolarskim. Jest dla nas ogromną przyjemnością i zaszczytem nawiązanie tej współpracy – mówi Czesław Lang, dyrektor generalny Tour de Pologne. – Cieszę się, że obie strony łączy wielka pasja do kolarstwa, która stanowi wartość dodaną. Tego nie trzeba zapisywać na papierze, ale odgrywa bardzo ważną rolę. Wysoko cenię marki spod znaku Made in Italy, dbałość o szczegóły, jakość produktów i cały włoski duch przedsiębiorczości, które pozwalają zdobywać światowe rynki. Wszystko to sprawia, że patrzę na naszą współpracę z dużym optymizmem i nadzieją, że obie strony mogą otrzymać od partnera coś cennego, co pozwoli się wciąż rozwijać – dodaje Czesław Lang.

– Nasza pasja do kolarstwa jest dobrze znana we Włoszech, gdzie przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil, szczególnie w kontekście Giro d’Italia. Cieszymy się, że mamy nowego partnera, dzięki czemu poznamy tradycję, wartości i urok wspaniałego wyścigu, jakim jest Tour de Pologne. Oprócz pasji do sportu, Valsir i Lang Team łączą determinacja w osiąganiu swoich celów, dawanie z siebie wszystkiego oraz praca z zaangażowaniem i wytrwałością – komentuje firma Valsir.