blank

Aksel sp. z o.o. partnerem 78. Tour de Pologne UCI World Tour!

Aksel sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor i partner aplikacyjny MOTOROLA,  został partnerem największej imprezy kolarskiej w naszym kraju. Jako partner 78. Tour de Pologne UCI World Tour, AKSEL zapewni wparcie techniczne wydarzenia – łączność radiową na najwyższym poziomie, która jest kluczowa dla bezpieczeństwa i sprawnej obsługi wyścigu.

AKSEL jest firmą, która w ciągu ponad 30 lat istnienia jest obecna na wielu obszarach rynku związanych z bezpieczeństwem publicznym, w szczególności zapewniając profesjonalną łączność dla ochrony krajowych i międzynarodowych imprez, jak Światowe Dni Młodzieży, konferencje NATO, wizyty Ojca Świętego oraz ważnych przedstawicieli różnych państw świata. Firma AKSEL podejmowała wielokrotnie wyzwania wymagające najwyższych kwalifikacji i sprawności działania, jak choćby wspomaganie działań przeciwpowodziowych Straży Pożarnej w 1997 roku oraz gaszenia pożaru lasów w Kuźni Raciborskiej w 1992.

„Tour de Pologne jest dla nas okazją do sprawdzenia umiejętności naszej kadry technicznej w wyjątkowych warunkach, jakie stwarza złożoność organizacyjna tej imprezy, a także dynamika wydarzenia na całej trasie i przez cały czas jej trwania  – mówi Stanisław Słowik, Prezes Zarządu firmy Aksel sp. z o.o..

Jestem przekonany, że nasi specjaliści będą w stanie sprostać nowym wyzwaniom, stawianym przez organizatorów i uczestników Tour de Pologne na każdym jego etapie”.

“Cieszę się bardzo, że do firm współpracujących z Tour de Pologne UCI World Tour dołączyła firma Aksel sp. z o. o. dająca nam wsparcie techniczne – łączność radiową na najwyższym poziomie. Tour de Pologne to nie tylko wielkie emocje sportowe, ale również wizytówka Polski na całym świecie, stąd też pracujemy z najlepszymi firmami w swojej branż gwarantującymi bezpieczeństwo i sprawną organizację – mówi Czesław Lang, dyrektor wyścigu i dyrektor generalny Lang Teamu.