blank

Arche Hotel Lublin Partnerem 1. etapu 78. Tour de Pologne

Przy okazji 1. etapu tegorocznego Tour de Pologne ekipy startujące w wyścigu oraz organizatorzy będą korzystać z usług hotelowo-gastronomicznych Arche Hotelu Lublin, który został Partnerem 1. etapu 78. Tour de Pologne Lublin – Chełm.

– Działamy na zasadzie umowy partnerskiej i bardzo cieszymy się na tę współpracę. Jesteśmy dumni z możliwości podjęcia takich działań – mówi Sabina Kowalkow-Paśnik, dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Arche Hotele oraz dyrektor generalna Arche Hotel Lublin. – W poniedziałek 9 sierpnia start honorowy 1. etapu jednego z najsłynniejszych wieloetapowych wyścigów świata, rozpocznie się w Lublinie na Rynku Starego Miasta. Było dla nas pewne, że z przyjemnością skorzystamy z okazji uczestnictwa w tak prestiżowym wydarzeniu. Wieloletnie relacje Pana Prezesa Władysława Grochowskiego i Pana Czesława Langa na pewno pomogły w rozpoczęciu rozmów i nie musieliśmy się długo zastanawiać nad podjęciem tej współpracy. Nie będzie też to stwierdzenie na wyrost, że sieć Hoteli Grupy Arche specjalizuje się we współpracach w wielu interesujących projektach, inwestycjach, również sportowych – dodaje Sabina Kowalkow-Paśnik.

– To wspaniały obiekt położony w pięknym miejscu. Jestem przekonany, że wszyscy korzystający z usług Arche Hotel Lublin docenią jego gościnność i zaangażowanie wszystkich pracowników oraz znajdą doskonałe warunki do odpoczynku. To miejsce, w którym można poczuć się jak w domu – uważa Czesław Lang, dyrektor wyścigu oraz dyrektor generalny Lang Teamu.

Arche Hotel Lublin usytuowany jest w centrum Lublina, na dolnym śródmieściu, nieopodal Mostu Kultury na ulicy Zamojskiej 30. Nowoczesny obiekt został otwarty w grudniu 2018 roku. Jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie takich ośrodków jak Targi Lublin, baseny i stadiony MOSiR. Dzieli go zaledwie 15 km od lotniska i 3 km od dworca, dzięki czemu to idealne miejsce na odpoczynek w trakcie podróży. Na gości czekają 128 komfortowe pokoje i apartamenty, centrum konferencyjno-eventowe, Restauracja Kulturalna, Lobby Bar, Sky Bar oraz Strefa Relaksu z siłownią, sauną, Ozi Spa (w ofercie są relaksujące masaże i zabiegi).

Arche Hotel Lublin ma już bogate doświadczenie w obsłudze imprez sportowych, także tych największych. Jego gośćmi byli: żużlowcy, siatkarze, pływacy, piłkarze, tancerze czy szachiści.

Personel Arche Hotel Lublin od dłuższego czasu pracuje nad przygotowaniem się do przyjęcia gości związanych z 78. Tour de Pologne i dopięciem wszystkiego na ostatni guzik.

– Nie możemy i nie chcemy zdradzać szczegółów, ale przedsięwzięcie tego typu wymaga np. realizacji specjalnych zamówień, organizowania dostaw czy spięcia logistycznego ze sobą kilku tematów równolegle, nie wspominając o pełnej mobilizacji naszych pracowników i obsługi hotelowej, przygotowaniu pokoi. Po prostu pracujemy w tym terminie na obrotach wyższych niż zazwyczaj. Ale my lubimy jak się dużo dzieje i korzystamy z tego czasu – podkreśla Sabina Kowalkow-Paśnik.