blank

Podczas 78. Tour de Pologne Lang Team zada szyku w garniturach marki ManKiet

Podczas 78. Tour de Pologne osoby z biura Lang Team będą pracować ubrane w garnitury marki ManKiet ze specjalnej kolekcji Tour de Pologne, przygotowanej przez firmę Andrema Tex.

Andrema Tex działa od 2009 roku i jest wiodącym producentem odzieży w Polsce, przede wszystkim garniturów męskich i damskich. Bardzo szybko zaczęła podbijać polski rynek odzieżowy, bo już w 2011 roku zakupiła od ówczesnej Vistula Group SA zakład w małopolskich Myślenicach. Zakład, co trzeba podkreślić, z ponad już 40-letnią tradycją. Niestety jeden z ostatnich dużych zakładów tego typu w Polsce.

Zakład wyróżnia przede wszystkim wyspecjalizowana załoga z ogromną wiedzą i doświadczeniem oraz unikalny park maszynowy. Jest to jedno z nielicznych miejsc w Europie, gdzie można dostać garnitur szyty metodą tradycyjną (praca ręczna, igła i nitka, brak klejonek) i półtradycyjną.

– Zmieniający się bardzo intensywnie rynek mody wymusił na nas duże zmiany – podkreśla Paweł Mikuśkiewicz, prezes zarządu Andrema Tex. – Rynek garniturów „taśmowych” powoli przechodzi do historii, szczególnie tę zmianę przyspieszyła pandemia Covid-19. Garnitur obecnie staje się dobrem luksusowym. Coraz rzadziej widzimy osoby ubierające garnitur na co dzień, a jeżeli już, to chcą się czuć w nim wyjątkowo i tym razem odpowiedzieliśmy na potrzeby rynku i tak powstała nasza marka garniturów luksusowych ManKiet, szytych na miarę i przede wszystkim według uznania naszych klientów. Każdy z nich ma się czuć wyjątkowo w naszym garniturze – dodaje Paweł Mikuśkiewicz.

– Wszyscy chyba znamy przysłowie: Jak cię widzą, tak cię piszą. Jestem przekonany, że garnitury marki ManKiet doskonale podkreślą profesjonalny wizerunek Lang Teamu, a my wszyscy będziemy czuć się w nich swobodnie i naturalnie – mówi Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Teamu.

– Pracujemy dla najlepszych, więc gdy pojawiła się możliwość współpracy z Lang Teamem i zaistnienia na Tour de Pologne, nie wahaliśmy się ani chwili. Dla nas współpraca z Lang Teamem i możliwość zaprezentowania się na Tour de Pologne jest bardzo dużym wyróżnieniem i okazją do zaprezentowania się na arenie międzynarodowej, ale przede wszystkim to wielki zaszczyt, że możemy wspierać Tour de Pologne, jeden z najbardziej rozpoznawalnych wyścigów kolarskich na świecie – nie ukrywa Paweł Mikuśkiewicz.

Co wyróżnia kolekcję stworzoną dla Lang Team na Tour de Pologne? To wygoda – każdy z garniturów „skrojony” jest na potrzeby danej osoby, idealnie dopasowany, według osobistych wskazówek każdej z osób. Klasyka, elegancja i duch Tour de Pologne w jednym. To także wysokiej klasy i jakości materiały, dodatki, również personalizowane.

Po zakończeniu Tour de Pologne na indywidualne zamówienie zostanie stworzonych 78 garniturów szytych na miarę, sygnowanych logiem Tour de Pologne i numerem. Zamówienia na garnitury będzie można składać poprzez stronę stworzoną specjalnie do sprzedaży tej kolekcji.