blank

Zofia Paryła: pokazujemy Polskę światu

Grupa Lotos należy do grona wieloletnich partnerów Tour de Pologne. Koncern paliwowy sponsoruje koszulkę najlepszego sprintera wyścigu. – Sport zajmuje bardzo ważne miejsce w naszej strategii promocyjnej – mówi Zofia Paryła, prezes zarządu Grupy Lotos.

– Moja szczególna sympatia do sportu ma długą historię. Dlatego cieszę się, że jako Grupa Lotos wspieramy tak wiele dyscyplin. Kolarstwo to jeden z tych sportów, który kojarzy mi się wyłącznie pozytywnie. Dzięki Tour de Pologne i transmisjom z wyścigu pokazujemy światu, gdzie jest Polska i jak piękny to kraj – tłumaczy Zofia Paryła.

– Sport to dla nas nie tylko jego profesjonalna odmiana. Widzimy, że wielu Polaków rezygnuje z przemieszczania się samochodami na rzecz rowerów. W Grupie Lotos mamy team zapalonych kolarzy, którzy spotykają się i startują w różnego rodzaju zawodach. Ja sama również staram się regularnie jeździć rekreacyjnie – dodaje.

– Wśród naszych licznych projektów sponsoringowych są również te związane ze sportem dzieci i młodzieży. W tym przypadku są to działania lokalnie, gdyż wydaje nam się, że tu wsparcie potrzebne jest najbardziej – kończy prezes zarządu Grupy Lotos.