blank

Czesław Lang na Impact’22 oraz gratulacje dla prezesa Grupy Arche

Grupa Arche to nasz sprawdzony partner, z którym współpracujemy przy naszych projektach i jestem dumny, że podczas gali finałowej Impact’22 w Poznaniu Przedsiębiorcą Roku został Władysław Grochowski, prezes zarządu Grupy Arche. Wielkie gratulacje! – mówi dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang.

Sam Czesław Lang również wziął udział w wydarzeniu w roli prelegenta. – W Poznaniu podczas wydarzenia Impact’22 miałem przyjemność wystąpić na scenie prezentacją „Tak się kręci Tour de Pologne”. Oprócz mnie swoje wystąpienia miały takie znane osoby jak Maja Włoszczowska, Robert Kubica, Anita Włodarczyk. Bardzo się cieszę, że impreza, którą organizuję z moim zespołem od blisko 30 lat jest inspiracją dla innych osób, ze świata biznesu i sportu.

Impact’22 to prestiżowe wydarzenie gospodarczo-technologiczne, w którym udział biorą topowi manedżerowie z największych globalnych firm, decydenci polityczni, regulatorzy, wybitni naukowcy oraz światowej klasy eksperci oraz mówcy. W tym gronie są także partnerzy Tour de Pologne. – Grupa Arche to znakomity partner i bardzo się cieszę, że prezes Władysław Grochowski został wyróżniony tytułem Przedsiębiorcy Roku – mówi wicemistrz olimpijski z Moskwy.
Grupa Arche to deweloper, który wybudował ponad sześć i pół tysiąca domów i mieszkań oraz działa prężnie na rynku hotelarskim, tworząc największą polską sieć hoteli. Firma w głównej mierze jest zaangażowana w rewitalizację zabytków. Drugie życie otrzymał już Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac i Folwark w Łochowie, Hotel Tobaco w Łodzi, Koszary w Górze Kalwarii, Cukrownia Żnin, czy Dwór Uphagena w Gdańsku. A już niebawem zrewitalizowana zostanie Fabryka Samolotów w Mielnie czy Sanatorium Milicyjne w Nałęczowie.

– Taki partner to wielka wartość. A tegoroczny wyścig zapowiada się niezwykle. Odbędzie się pod hasłem Wyścig dla Pokoju”, a ponieważ jest częścią elitarnego cyklu UCI World Tour, w skład którego wchodzą tylko największe wyścigi świata, na starcie pojawią się kolarze z największych ekip, a przekaz telewizyjny dotrze do dziesiątek milionów ludzi na całym świecie – mówi Czesław Lang.