blank

Drukarnia Chroma partnerem 79. Tour de Pologne

Sprawdzeni partnerzy, liderzy w swoich branżach w rodzinie Tour de Pologne, to dla nas zawsze wielki powód do dumy. Tak właśnie jest w przypadku Drukarni internetowej Chroma, bo miło mi ogłosić, że to kolejny nasz partner – mówi dyrektor generalny Tour de Pologne Czesław Lang.

– Chroma to internetowa drukarnia, która obsługuje małe, średnie i duże firmy z całej Polski. Nowoczesna platforma umożliwia złożenie zamówienia z własnym plikiem graficznym oraz łatwe projektowanie na szablonach Canva. Usługa wyróżnia się wyjątkowo wysoką jakością, terminem realizacji i atrakcyjną ceną – mówi Monika Raczkowska, wiceprezes zarządu firmy Chroma.

Chroma  Będzie widoczna podczas wyścigu, który w tym roku organizowany jest pod hasłem „Wyścigu dla Pokoju”. Organizator, firma Lang Team oraz partnerzy naszego narodowego wyścigu chcą zwrócić uwagę na to ważne przesłanie. Sport może nieść ze sobą wiele wartości, promować kraj, marki, ale też zwracać uwagę na ważne sprawy.

– W tak trudnym czasie dla całego świata, a przede wszystkim naszych sąsiadów na Ukrainie, chcemy przeprowadzić wyścig, który będzie opierał się na zasadach braterstwa i pokoju. Wspólnie możemy przekazać ludziom takie wartości, bo Tour de Pologne to impreza, którą oglądają miliony kibiców przy trasie podczas przejazdu przez około 400 miejscowości, a także ci, którzy decydują się na przekaz telewizyjny i za pomocą innych mediów – podkreśla Czesław Lang.
79. edycja Tour de Pologne odbędzie się w dniach 30.07-5.08 2022 roku. W wyścigu startują najlepsze kolarskie drużyny świata należące do UCI World Teams. Kolarze pokonają w sumie ponad 1220 km w ciągu siedmiu dni. Uroczysta inauguracja wyścigu odbędzie się w Kielcach, a po tygodniu jazdy zawodnicy przekroczą linię mety w Krakowie.