blank

Grupa ARCHE Partnerem 79. Tour de Pologne

Takie firmy, jak Grupa ARCHE, to gwarancja jakości i profesjonalizmu. Jestem dumny, że mogę ogłosić polską markę jako Partnera 79. Tour de Pologne UCI World Tour – mówi dyrektor generalny naszego narodowego wyścigu Czesław Lang.

Kolejna edycja największej corocznej imprezy sportowej w naszej części Europy już za trzy miesiące, bo początek w Kielcach 30 lipca, a wielki finał 5 sierpnia w Krakowie, a firma Lang Team, organizator Tour de Pologne, ogłasza kolejnych Partnerów. Wśród nich Grupę ARCHE – firmę, która działa na naszym rynku od ponad 30 lat. To deweloper, który wybudował ponad sześć i pół tysiąca domów i mieszkań oraz działa prężnie na rynku hotelarskim, tworząc największą polską sieć hoteli. Firma w głównej mierze jest zaangażowana w rewitalizację zabytków. Drugie życie otrzymał już Zamek w Janowie Podlaskim, Pałac i Folwark w Łochowie, Hotel Tobaco w Łodzi, Koszary w Górze Kalwarii, Cukrownia Żnin, czy Dwór Uphagena w Gdańsku. A już niebawem zrewitalizowana zostanie Fabryka Samolotów w Mielnie czy Sanatorium Milicyjne w Nałęczowie. Portfolio 17 obiektów grupy uzupełniają biznesowe hotele miejskie z nowoczesnym designem i polską gościnnością.

– Naszym celem jest rewitalizacja miejsc popadających w ruinę, którym dajemy drugie, nowe życie, a cały proces zmian przekładamy także na człowieka i społeczność lokalną. Zaangażowanie Arche skupia się także na promowaniu zdrowych trendów w tym aktywności fizycznej i dobrej kuchni tworzonej na bazie lokalnych produktów. Od kilku lat organizujemy dla pracowników i zaprzyjaźnionych firm, charytatywny Triathlon Kraina Bugu oraz Rajd Rowerowy Szlakiem Nadbużańskich Dworów i Pensjonatów. Nieodłącznym filarem naszej działalności jest dawanie drugiej szansy tym, którym w życiu jest ciężej, dlatego z wielką radością zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami, które realizują się zawodowo w oddziałach Fundacji Leny Grochowskiej, należącej do Grupy Arche. Cieszę się, że po raz kolejny weźmiemy udział w wyścigu, którego pierwszy etap przebiegać będzie tuż obok powstającej nowej inwestycji Arche – Sanatorium Milicyjnego w Nałęczowie, a zakończy niedaleko Arche Hotelu w Lublinie. Zapraszam wszystkich pasjonatów kolarstwa do odwiedzenia kolekcji naszych wyjątkowych hoteli – mówi Magdalena Sidorowicz, Dyrektor Sprzedaży Arche S.A.

– Taki Partner to wielka wartość pod każdym względem. Od lat staramy się promować Polskę i nasze sukcesy, więc chcemy, aby wyjątkowe miejsca stworzone lub odrestaurowane przez Grupę ARCHE były odpowiednio wyeksponowane i pokazane, bo na to zasługują. To wizytówka Polski. Nie mogę nie wspomnieć o tym, że nasz partner Grupa ARCHE jest mocno zaangażowana w pomoc uciekającym przed koszmarem wojny na Ukrainie zaatakowanej przez Rosję. We wszystkich hotelach naszego Partnera są zakwaterowani uchodźcy, a pomocy udzielono już ponad kilkunastu tysiącom osób – mówi Czesław Lang, który sam jest zaangażowany w pomoc.

Tegoroczna impreza odbędzie się pod hasłem „Wyścig dla Pokoju”, a ponieważ jest częścią elitarnego cyklu UCI World Tour, w skład którego wchodzą tylko największe wyścigi świata, na starcie pojawią się kolarze z największych ekip, a przekaz telewizyjny dotrze do dziesiątek milionów ludzi na całym świecie.