blank

AKSEL zapewni łączność radiową podczas Tour de Pologne 

Z przyjemnością informujemy, że firma AKSEL Sp. z o.o. będzie naszym sponsorem wspomagającym. Jest to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w swojej dziedzinie. Podczas 79. Tour de Pologne zapewnią nam profesjonalną łączność radiową na najwyższym poziomie.

Wszyscy zainteresowani kolarstwem, a także organizacją wielkich wydarzeń wiedzą jak jest to ważne. W swoim portfolio firma ma już współpracę z takimi wydarzeniami jak Światowe Dni Młodzieży, konferencje NATO oraz ważne wizyty przedstawicieli różnych państwa świata. 

Swojego entuzjazmu nie kryje również wicemistrz olimpijski z Moskwy, Czesław Lang – W tym roku ponownie będziemy współpracować z firmą AKSEL, osobiście dogadałem wszystkie szczegóły z Panem Prezesem, który zapewnił mnie o tym, że łączność radiowa będzie na najwyższym możliwym poziomie. 

 Tour de Pologne jest dla nas okazją do sprawdzenia umiejętności naszej kadry technicznej w wyjątkowych warunkach, jakie stwarza złożoność organizacyjna tej imprezy, a także dynamika wydarzenia na całej trasie i przez cały czas jej trwania – mówi Stanisław Słowik, Prezes Zarządu firmy Aksel sp. z o.o. 

79. edycja Tour de Pologne odbędzie się w dniach 30.07-5.08.2022 roku. W wyścigu startują najlepsze kolarskie drużyny świata należące do UCI World Teams. Kolarze pokonają w sumie ponad 1220 km w ciągu siedmiu dni. Uroczysta inauguracja wyścigu odbędzie się 30 lipca w Kielcach, Świętokrzyskie, a po tygodniu jazdy zawodnicy przekroczą linię mety w Krakowie.