blank

Baseny Tropikalne Binkowski Resort partnerem 1. etapu 79. Tour de Pologne UCI World Tour!

Tropikalna, słoneczna wyspa przez 365 dni w roku? Baseny Tropikalne Binkowski Resort to nieograniczony wypoczynek i zabawa pośród bogatej egzotycznej roślinności i krystalicznie ciepłej wody mającej od 30 do 34°C. W 2022 roku Tour de Pologne oraz Baseny Tropikalne Binkowski Resort łączą swoje siły przy organizacji etapu otwierającego zmagania kolarzy z Kielc do Lublina podczas 79. Tour de Pologne. W Binkowski Resort w Kielcach będzie także zorganizowane biuro akredytacji.

Obiekt jest naprawdę imponujący i wyjątkowy w skali naszego kraju. Binkowski Resort będzie w tym roku partnerem startu 1. etapu wyścigu z Kielc do Lublina  – mówi Czesław Lang – Myślę, że będzie to bardzo interesujący etap dla kibiców i kolarzy, ponieważ po wielu latach Tour de Pologne wraca do stolicy województwa świętokrzyskiego. – zachęca Dyrektor Generalny oraz organizator wyścigu, Czesław Lang.

blank

Binkowski Resort to miejsce, w którym natura przeplata się z elegancją i nowoczesnością. Luksusowy 4-gwiazdkowy resort położony jest w sercu Gór Świętokrzyskich. Wyjątkową lokalizację Binkowski Resort gwarantuje położenie na obrzeżach Kielc, z dala od miejskiego zgiełku. Dzięki temu w ciszy i spokoju można cieszyć się niepowtarzalnymi widokami w okolicy goście hotelu mogą łatwo odnaleźć liczne szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe i spacerowe, a nawet stoki narciarskie.

Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy partnerem 1 etapu 79. Tour de Pologne. W tym roku nie mogłoby Nas tutaj zabraknąć – mówi Joanna Binkowska. – Z wielką radością informujemy, że oprócz czynnego udziału w wielkim starcie 79. Tour de Pologne, który odbędzie się w centrum Kielc, na terenie resortu powstanie wioska z mnóstwem atrakcji dla odwiedzających. Oprócz części rozrywkowej będziemy prowadzili biuro akredytacji w Binkowski Resort. My już odliczamy dni do 30 lipca, aby spotkać się w rowerowym gronie!

Etap rozpoczynający 79. Tour de Pologne odbędzie się 30 lipca i  będzie miał długość blisko 220 km. Start zaplanowano w Kielcach, Świętokrzyskie. Na trasie pierwszego etapu do zdobycia będzie aż 6 premii. Na mecie w Lublinie poznamy pierwszego lidera klasyfikacji generalnej Energa.