blank

Cisowianka kolejny raz oficjalną wodą Tour de Pologne!

To już siódmy raz, gdy mogę ogłosić, że Cisowianka jest oficjalną wodą Tour de Pologne. Będzie z nami przy okazji 79. edycji naszego wyścigu – mówi dyrektor generalny TdP Czesław Lang.

Tour de Pologne UCI World Tour współpracuje z liderem rynku wód mineralnych w Polsce nieprzerwanie od 2016 roku. – Dla nas to powód do dumy i radości. A zarazem dowód zaufania i wzajemnego zrozumienia. My tworzymy największą coroczną imprezę sportową w naszej części Europy, a Cisowianka to synonim jakości i lider w swojej branży. Idealna połączenie! – mówi wicemistrz olimpijski z Moskwy. – Od lat promuję zdrowy tryb życia, a Cisowianka to doskonały wybór tych, którzy cenią jakość. Uzupełnia minerały i świetnie smakuje – dodaje Czesław Lang.

Naturalna woda mineralna Cisowianka od lat jest partnerem wielu wydarzeń sportowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym, z Tour de Pologne na czele. Każdego roku nawadniamy zawodników w ponad 200 imprezach sportowych. Wyznaczanie sobie coraz to nowych celów i konsekwentne osiąganie ich – zarówno w sporcie, jak i w biznesie – motywuje i w naturalny sposób nas rozwija. Według wielu w rozwoju najważniejsza jest droga, niezależnie od zmieniających się okoliczności należy iść do przodu. Dlatego też, niezmiennie od ponad 7 lat, wspólnie z świetnym zespołem Czesława Langa mamy przyjemność towarzyszyć wybitnym sportowcom na trasie legendarnego kolarskiego rajdu Tour de Pologne – powiedział Tomasz Siemiątkowski, Dyrektor Handlowy Nałęczów Zdrój, właściciela marki Cisowianka.

blank79. Tour de Pologne UCI World Tour rozpocznie się 30 lipca w Kielcach, a wielki finał 5 sierpnia w Krakowie i w tym roku będzie się odbywał pod hasłem „Wyścig dla Pokoju”. Na starcie staną kolarze z najlepszych grup świata, które, podobnie, jak nasz narodowy wyścig, są w elitarnym cyklu UCI World Tour.