blank

Totalizator Sportowy przez kolejne trzy lata z Tour de Pologne

Totalizator Sportowy Partnerem Strategicznym 79. Tour de Pologne UCI World Tour i partnerem klasyfikacji Najaktywniejszy Zawodnik LOTTO. – To dla nas duma i zaszczyt, że taka firma jak Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest z nami od lat w rodzinie Tour de Pologne – powiedział dyrektor generalny firmy Lang Team Czesław Lang.

– Totalizator Sportowy to znakomity, sprawdzony od lat partner naszego narodowego wyścigu. Wiem, że zawsze możemy na siebie liczyć, bo mamy wspólne cele i tak samo rozumiemy sport i możliwości, jakie daje. A tegoroczny wyścig zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Jestem przekonany, że czekają nas wielkie emocje na polskich szosach. A jednocześnie możemy pokazać piękne miejsca w naszym kraju ludziom na całym świecie. Zawsze to podkreślam, ale kolarstwo daje tak ogromne możliwości promocji, że po prostu warto je wykorzystywać i o nich mówić. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia takich firm jak Totalizator Sportowy – mówi wicemistrz olimpijski z Moskwy Czesław Lang.

Naszą trwającą od 2014 roku współpracę można określić jako wzorcową – mówi Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego. – Mamy pełną świadomość, że dzięki długofalowemu Partnerstwu Strategicznemu z Tour de Pologne UCI World Tour zainteresowanie kolarstwem szosowym jest z roku na rok coraz większe. Co ważne, rośnie też popularność kolarstwa amatorskiego, wypraw rowerowych co przekłada się na popularyzację zdrowego stylu życia. Zapraszam wszystkich kibiców na trasę tegorocznego, 79. Tour de Pologne UCI World Tour! Trzymajmy kciuki za jak najlepsze wyniki Polaków! – podkreślił Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

blank
Totalizator Sportowy wspiera polski sport kwotami liczonymi w miliardach złotych. Spółka jest m.in. Sponsorem Generalnym Polskiego Komitetu Olimpijskiego, partnerem licznych inicjatyw o ogólnopolskim zasięgu, np. piłkarskiej Ekstraklasy, koszykówki LOTTO 3×3 Team, LOTTO Superligi tenisa i wielu innych z Tour de Pologne na czele. Spółka współpracuje także z indywidualnymi sportowcami, np. z Robertem Lewandowskim, Andrzejem Bargielem czy Dawidem Tomalą. Totalizator Sportowy jest również mecenasem Toru Wyścigów Konnych Służewiec.