blank

Tour de Pologne świętuje najbardziej ekscytujące chwile z Astorią

Współpraca z najsłynniejszą marką Prosecco w świecie kolarstwa jest kontynuowane pod hasłem “celebrowania życia”.

W świętowaniu zwycięstwa nie chodzi tylko o wzniesienie butelki do góry. O to jakie znaczenie widzi w tym Filippo Polegato, Dyrektor Generalny firmy Astoria: – Chodzi nam o “Celebrowanie życia”, ponieważ Prosecco jest przede wszystkim odą do radości życia. Niezależnie od tego, czy jest to chwila osobista, osiągnięcie zawodowe, czy wieczór z przyjaciółmi, Prosecco jest idealne, aby towarzyszyć każdej z tych chwil. Zwycięstwo sportowe, tym bardziej w tak wyczerpującym sporcie, jakim jest kolarstwo, potęguje te emocje i radość.

Firma z Treviso rozpoczęła swoją przygodę ze sportem w kategoriach młodzieżowców, by w 2012 roku awansować do rangi zawodowej i zostać partnerem wielu wyścigów World Tour. Wśród nich jest Tour de Pologne, połączenie zrodzone niemal przypadkowo w 2017 roku.

Wzmocnienie partnerstwa jest wynikiem pracy zespołowej i realizowania wspólnych celów. – mówi Czesław Lang, Dyrektor Generalny Tour de Pologne – Nie różni się to przecież od tego, co dzieje się w drużynie kolarskiej. Są zawodnicy i cele, których osiągnięcie, w połączeniu z miłą atmosferą, jaka wytworzyła się między dwoma firmami, może być tylko zapowiedzią nowych, wspólnych, ekscytujących przygód…

blank

Kierowana przez Paolo i Filippo Polegato, Astoria – założona w 1987 roku – zawsze była synonimem Prosecco, ale teraz stała się również ikoną podium w kolarstwie, z którym dzieli nie tylko zwycięstwa, ale wartości tego sportu, który wymaga dużego zaangażowania i uczy szacunku dla przeciwników.

Zawsze utożsamialiśmy się z wartościami, które przekazuje kolarstwo – kontynuuje Polegato – Jest to oczywiście sport indywidualny, ponieważ linię mety pokonuje się samemu, ale jednocześnie jest to sport drużynowy, ponieważ zawodnicy pracują dla kapitana lub dla tego, kto danego dnia będzie rozgrywał wszystkie karty w walce o zwycięstwo. Z tych powodów, a także z uwagi na fakt, że odbywa się na drogach całego świata, kolarstwo jest sportem szczególnie lubianym przez społeczeństwo, zarówno we Włoszech, w Polsce, jak i wszędzie indziej. To, co dostrzegamy za każdym razem w Polsce, to przyjazna atmosfera wśród publiczności i radość towarzysząca wyścigom etapowym. Niesamowita pomoc organizatorów dopełnia tego wspaniałego pozytywnego doświadczenia, które z roku na rok przekonuje nas do dalszej współpracy. W tym roku również spodziewamy się trudnego, ale ekscytującego wyścigu, jak zawsze” – podsumowuje Polegato.