blank

Grupa IMPEL zadba o bezpieczeństwo podczas Tour de Pologne UCI World Tour.

W 2022 roku Grupa IMPEL po raz dwunasty będzie współpracować z Tour de Pologne w roli sponsora wspomagającego. Co więcej, firma przez całe wakacje będzie organizować pro-ekologiczne kino rowerowe w ramach kampanii “To nas kręci”, której patronem jest Lang Team. 

79. Tour de Pologne UCI World Tour rozpocznie się 30 lipca i potrwa do 5 sierpnia. Cała impreza od początku do końca będzie zabezpieczana przez pracowników Grupy Impel.

Z grupą Impel będziemy współpracować w tym roku już po raz dwunasty. Jest to firma, która pomaga nam wzorowo i profesjonalnie wykonuje wszystkie zadania. To od ilu lat razem pracujemy potwierdza, że jesteśmy zadowoleni z takiego partnera.  – podkreśla dyrektor generalny wyścigu Czesław Lang.Co roku stoi przed nami wiele wyzwań, ale ze wszystkimi zawsze potrafimy sobie poradzić. To łatwiejsze dzięki Grupie Impel.

Dużym przedsięwzięciem Grupy Impel w 2022 roku będzie pro-ekologiczne kino rowerowe, które w trakcie wakacji pojawi się w aż 10 miastach. Cztery z nich – Kielce, Rzeszów, Lublin i Kraków są miastami na trasie tegorocznego Tour de Pologne. Co więcej kino rowerowe w Krakowie odbędzie się w dniu finału wyścigu na Błoniach,

Grupa Impel oraz zapraszani do współpracy Partnerzy i Patroni każdego dnia podejmują szereg działań minimalizujących negatywny wpływ na środowisko. Jednocześnie staramy się kreować produkty i usługi przyjazne środowisku. Wszyscy partnerzy i patroni aktywnie uczestniczący w tym projekcie, są przekonani, że suma i synergia naszych działań może przyjść wymierne korzyści dla środowiska. Dlatego chcemy zainspirować widzów kina rowerowego do tego, by w okresie wakacji znaleźć w swoim codziennym funkcjonowaniu przynajmniej jeden obszar, w którym postaramy się podjąć „eko-wyzwanie” i wypracować pro-ekologiczny nawyk. – dodaje Dawid Frik, dyrektor marketingu Grupy Impel.

Tym samym Grupa Impel jest kolejnym sponsorem Tour de Pologne, dla którego bardzo ważne są inicjatywy mające na celu promocję dbania o środowisko naturalne.