blank

Grupa LOTOS Oficjalnym Sponsorem 79. Tour de Pologne UCI World Tour

Robię to po raz trzynasty i za każdym razem czuję dumę. Mam zaszczyt ogłosić, że Grupa LOTOS będzie Oficjalnym Sponsorem 79. Tour de Pologne – mówi dyrektor generalny wyścigu Czesław Lang.

Grupa LOTOS została Oficjalnym Sponsorem tegorocznej, 79. edycji wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, który rozpocznie się w Kielcach 30 lipca i potrwa do 5 sierpnia, kiedy to kolarzy i kibiców czeka wielki finał w Krakowie.
– Organizujemy w tym roku nasz narodowy tour pod hasłem: „Wyścig dla Pokoju”. Cieszę się, że kolejny raz, już po raz trzynasty, możemy liczyć na tak znakomitego partnera, jakim jest Grupa LOTOS. To firma, która doskonale rozumie szanse, jakie daje promocja przez sport. Od lat rozwijamy współpracę i wiemy, że możemy na siebie liczyć – podkreśla Czesław Lang.

–Tour de Pologne UCI World Tour to międzynarodowa impreza sportowa z wieloletnią tradycją i udziałem gwiazd światowego formatu, która jest jednym z największych wydarzeń sportowych tego sezonu w Polsce, a nawet w Europie. To również jedno z najbardziej uznanych wydarzeń w świecie kolarstwa szosowego. Wyścig każdego roku przyciąga ponad trzy miliony widzów i kibiców. Grupa LOTOS z zaangażowaniem wspiera polski sport od wielu lat, a współpraca z Lang Team trwa już od 2009 roku. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy Oficjalnym Sponsorem Tour de Pologne, jak i klasyfikacji „Najlepszy Sprinter LOTOS” oraz premii „Najlepszy Polak”. Cieszymy się, że możemy wspierać tak prestiżową imprezę, a dzięki niej promować aktywność fizyczną. – mówi Angelica Pegani, zastępca dyrektora marketingu Grupy LOTOS.

Grupa LOTOS będzie nie tylko Oficjalnym Sponsorem, ale też patronem niezwykle prestiżowej Klasyfikacji Najlepszy Sprinter Lotos. – Wspólnie budujemy imprezę, którą oglądają miliony kibiców bezpośrednio przy trasie przy okazji przejazdu przez ponad dwieście miast i miasteczek w naszym kraju i dziesiątki milionów przed telewizorami na całym świecie – dodał wicemistrz olimpijski z Moskwy.

 

blank