blank

Podpisano umowę mety 5. etapu Tour de Pologne w Rzeszowie

Czesław Lang odwiedził województwo podkarpackie, aby w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie podpisać dokumenty dotyczące organizacji Tour de Pologne, na ternie Podkarpacia. Gospodarzem spotkania był Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl. Wśród gości byli prezydenci, burmistrzowie miast startów i met oraz premii na trasie wyścigu na terenie Podkarpacia.

– W imieniu całej rodziny kolarskiej zapraszam wszystkich do śledzenia zmagań kolarzy na terenie Podkarpacia. Będą to na pewno bardzo emocjonujące momenty. Aż trzy etapu odbędą się w województwie podkarpackim. Zapowiada się niesamowita walka o zwycięstwo na metach w Przemyślu, Sanoku i Rzeszowie! – zapowiada Dyrektor Generalny Czesław Lang.

blank

Po raz pierwszy wyścig znajdzie się na terenie Podkarpacia 1 sierpnia, podczas 3. etapu z Kraśnika, Powiatu Kraśnickiego do Przemyśla. Kolejne etap rozpocznie się w Lesku, Powiecie Leskim z metą w Sanoku, a przed transferem do Małopolski, kolarze powalczą jeszcze na wymagającym etapie z Łańcuta do Rzeszowa.

ETAP 3

ETAP 4

ETAP 5