blank

MHC Mobility wspiera Lang Team w przygotowaniach Tour de Pologne

Organizacja wyścigu na poziomie World Tour wymaga miesięcy przygotowań. Praca wielu osób składa się na efekt końcowy podziwiany co roku przez miliony kibiców na całym świecie. Tegoroczny jubileuszowy Tour de Pologne, będzie bardzo ważnym wydarzeniem w kalendarzu zagranicznych ekip sportowych, które będą ścigać się w Polsce od 29 lipca do 4 sierpnia 2023 roku. Lang Team w przygotowaniu trasy jest wspierany przez firmę MHC Mobility.

Działająca na terenie Europy firma MHC Mobility dostarcza rozwiązania w zakresie mobilności. W regionie centralnej i wschodniej Europy zarządza obecnie flotą ponad 10 000 pojazdów i posiada biura w stolicach wszystkich krajów CEE. Ważną wartością łączącą MHC Mobility i kolarstwo jest redukcja śladu węglowego i promowanie zdrowego trybu życia. Jeden z samochodów dostępnych w ofercie został udostępniony wicemistrzowi olimpijskiemu Czesławowi Langowi, aby wesprzeć Lang Team w przygotowaniach trasy 80. Tour de Pologne.

– Przygotowanie trasy wyścigu to nie tylko połączenie punktów na mapie. Muszę osobiście sprawdzić stan dróg, ocenić czy wyznaczona trasa spełni oczekiwania Międzynarodowej Unii Kolarskiej, zawodników, ale też kibiców. Wymaga to naprawdę wielu godzin spędzonych za kierownicą i tysięcy przejechanych kilometrów – mówi o kulisach swojej pracy Czesław Lang. – Bardzo ważne jest, aby samochód był niezawodny, tak aby podróż przebiegła sprawnie i bezpiecznie. Współpracując z MHC Mobility mam pewność, że tak będzie.

blank

MHC Mobility to ogólnoeuropejska firma oferująca nowoczesne rozwiązania dotyczące mobilności. MHC Mobility jest członkiem Grupy Kapitałowej Mitsubishi HC, jednej z najsilniejszych firm leasingowych i finansowych na świecie. MHC obejmuje dziewięć krajów europejskich. W regionie wschodniej i centralnej Europy, MHC Mobility operuje w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Firma dostarcza Klientom kompleksowe rozwiązania flotowe, dbając o bezpieczeństwo, mobilność i satysfakcję użytkowników. Jako jedyna firma w branży w Europie Środkowo-Wschodniej, MHC Mobility CEE oferuje cały wachlarz pojazdów: od samochodów osobowych, aż po ciągniki siodłowe i naczepy, oraz cały pełną gamę pojazdów nisko i zeroemisyjnych. Zapewnia wynajem długoterminowy, wynajem średnioterminowy, sprzedaż pojazdów poleasingowych, rozwiązania mobilności.