blank

Wyścigi kolarskie ponownie odbędą się w Arłamowie

Trwają intensywne przygotowania do sezonu kolarskiego w 2023 roku. Organizacja Tour de Pologne oraz ORLEN Tour de Pologne Amatorów na terenie Hotelu Arłamów były od dwóch lat dużym wydarzeniem. Idąc za sportowo-marketingowym sukcesem, Arłamów ponownie będzie gościł kolarzy. Ostatni weekend maja będzie prawdziwym kolarskim świętem.

W Hotelu Arłamów odbyło się spotkanie dotyczące organizacji wyścigu dla amatorów z cyklu ORLEN Lang Team Race oraz ORLEN Wyścig Narodów należącego do Pucharu Narodów UCI U23. 

Już dziś możemy ogłosić, że 27 maja w Arłamowie odbędzie się wyścig ORLEN Lang Team Race na sprawdzonej, interwałowej trasie położonej w malowniczych Bieszczadach. Będzie to pierwsza impreza z trzech wyścigów cyklu dla amatorów organizowanego przez Lang Team. 

– Jestem bardzo szczęśliwy, że już po raz 3 z rzędu będziemy mogli zaoferować amatorom piękną trasę w tych okolicach. Arłamów to nasze sprawdzone miejsce, z którym od kilku sezonów wspaniale nam się współpracuje. W 2023 roku zorganizujemy tutaj dwie imprezy. 27 maja będą ścigać się tutaj amatorzy w ramach ORLEN Lang Team Race. – zapowiada wicemistrz olimpijski z Moskwy, Czesław Lang.

Dzień później 28 maja na terenie Hotelu Arłamów odbędzie się finał etapowego wyścigu ORLEN Wyścig Narodów, który należy do prestiżowego cyklu UCI Nations Cup U23.