blank

AKSEL partnerem technologicznym Tour de Pologne UCI WorldTour

Aksel sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor i partner aplikacyjny MOTOROLA, został partnerem największej imprezy kolarskiej w naszym kraju. Jako partner 80. Tour de Pologne UCI World Tour, AKSEL zapewni wparcie techniczne wydarzenia – łączność radiową na najwyższym poziomie, która jest kluczowa dla bezpieczeństwa i sprawnej obsługi wyścigu.

AKSEL jest firmą, która w ciągu ponad 30 lat istnienia jest obecna na wielu obszarach rynku związanych z bezpieczeństwem publicznym, w szczególności zapewniając profesjonalną łączność dla ochrony krajowych i międzynarodowych imprez, jak Światowe Dni Młodzieży, konferencje NATO, wizyty Ojca Świętego oraz ważnych przedstawicieli różnych państw świata. Firma AKSEL podejmowała wielokrotnie wyzwania wymagające najwyższych kwalifikacji i sprawności działania, jak choćby wspomaganie działań przeciwpowodziowych Straży Pożarnej w 1997 roku oraz gaszenia pożaru lasów w Kuźni Raciborskiej w 1992.

„Tour de Pologne jest dla nas okazją do sprawdzenia umiejętności naszej kadry technicznej w wyjątkowych warunkach, jakie stwarza złożoność organizacyjna tej imprezy, a także dynamika wydarzenia na całej trasie i przez cały czas jej trwania – mówi Stanisław Słowik, Prezes Zarządu firmy Aksel sp. z o.o..

– Jestem przekonany, że nasi specjaliści będą w stanie sprostać nowym wyzwaniom, stawianym przez organizatorów i uczestników Tour de Pologne na każdym jego etapie. – dodał Prezes Zarządu firmy Aksel sp. z o.o..