blank

EKOÏ dumnym sponsorem Tour de Pologne 2023 z limitowaną edycją kasków!

Kilka tygodni temu oficjalnie ogłoszono, że francuska firma Ekoï została partnerem wspierającym Tour de Pologne 2023. Dziś na rynek wejdzie nowa, limitowana kolekcja kasków dedykowana specjalnie najważniejszemu wyścigowi w Polsce z okazji 95 lat Tour de Pologne. 

Od ponad 15 lat EKOÏ wyróżnia się w imprezach UCI World Tour, dzięki wsparciu wielu profesjonalnych zespołów i swojej wiedzy w zakresie odzieży, kasków i okularów, a od 2023 roku po raz pierwszy będzie partnerem imprezy UCI World Tour. EKOÏ zaoferuje produkty najwyższej jakości, łączące w sobie design i najwyższą technologię z bardzo konkurencyjnym stosunkiem ceny do jakości. Stała współpraca z profesjonalnymi kolarzami pozwala na oferowanie wysoce innowacyjnej gamy produktów, preferującej wydajność. W 2023 roku, EKOÏ towarzyszy drużynom Cofidis, Arkéa-Samsic, Israel-Premier Tech i Lotto-Dstny.

Owocem współpracy pomiędzy Lang Teamem i EKOÏ są dwa kaski w limitowanej serii Tour de Pologne 2023. W sprzedaży pojawią się dwa modele: AR14 oraz Gara w specjalnym malowaniu, z designem upamiętniającym 95 lat polskiego wyścigu. Każdy z modeli będzie dostępny w ilości 100 sztuk.

Model AR14 to kask przeznaczony do zawodów szosowych lub triathlonu, który został zaprojektowany z myślą o prędkości. Można go jednak nosić również w zimne lub deszczowe dni, ponieważ zapewnia lepszą ochronę niż standardowy kask, często używany podczas wiosennych klasyków na początku sezonu. Waga 195 gramów w rozmiarze S, sprawia że kask AR14 jest jednym z najlżejszych kasków aerodynamicznych na rynku.

Z kolei model Gara pozwala niemalże o sobie zapomnieć, ponieważ jest bardzo lekki. 20 otworów wentylacyjnych zapewnia skuteczny przepływ powietrza nawet w najgorętsze dni. System ochronny MIPS AIR® został zaprojektowany w celu zmniejszenia ruchu obrotowego głowy podczas niektórych uderzeń kątowych. Zastępuje on tradycyjne pianki Gara i pozwala na 10-15 mm względnego ruchu pomiędzy kaskiem a głową kolarza.

Podczas Tour de Pologne 2023 limitowana kolekcja kasków prezentowana będzie publiczności w miasteczku sponsorskim, a zespoły kolarskie, takie jak Cofidis, Arkéa-Samsic oraz Lotto-Dstny będą ścigać się w kaskach, które będą wystawione i dostępne w sprzedaży również dla klientów.

Kaski są dostępne do kupienia na stronie producenta: https://www.ekoi.com/pl/2105-wybor-tour-de-pologne?language=pl&currency=PLN&sc=pl