blank

Flota na Tour de Pologne przekazana

– Bardzo się cieszę, że dołączyła do nas włoska firma Viaggiare Rent, która pragnie rozwijać się w Polsce, a sponsorowanie kolarstwa to świetny sposób na promocje marki. W tym roku cała flota samochodów zostanie dostarczona właśnie przez Viaggiare Rent. – mówił podczas oficjalnego przekazania floty, wicemistrz olimpijski Czesław Lang. 

Na 4 dni przez rozpoczęciem 80. Tour de Pologne, firma Viaggiare Rent oficjalnie przekazała na ręce Czesława Langa kluczyki do 43 samochodów, które będą tworzyć całą flotę tegorocznego wyścigu. Będą to pojazdy m.in. dla dyrektora wyścigu, organizatorów, sędziów, VIP-ów i mediów.

Już teraz możecie skorzystać z kodu TOURDEPOLOGNE aby otrzymać 20% zniżki na wynajem samochodu za pośrednictwem strony www.viaggiarerent.com w wypożyczalniach zlokalizowanych w Polsce. Kod jest ważny do 30 września 2023.

blank

Viaggiare Rent, założona przez prestiżową Grupę Frattin – historyczną włoską firmę działającą na rynku motoryzacyjnym od ponad 40 lat – posiada 11 oddziałów we Włoszech, 4 w Czarnogórze, 2 w Polsce i 1 w Albanii, co świadczy o jej ciągłym rozwoju i zaangażowaniu w ekspansję międzynarodową. Grupa oferuje szeroką gamę pojazdów, które zadowolą nawet entuzjastów kolarstwa. Od samochodów dostawczych po samochody osobowe, motocykle i wszelkie inne środki transportu, Viaggiare Rent i jej zespół profesjonalistów są do dyspozycji swoich klientów każdego dnia, oferując bezpłatne porady i rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb.

blank