blank

Grupa Impel ponownie w roli oficjalnej ochrony Tour de Pologne

Lang Team po raz kolejny stawia na sprawdzonego partnera w zakresie bezpieczeństwa. W czasie 80. Tour de Pologne ponownie Grupa Impel zajmie się ochroną wyścigu. Impel związany jest z Tour de Pologne już trzynasty rok z rzędu. Firma od lat angażuje się w projekty mające na celu promowanie sportu oraz proekologicznych nawyków i rozwiązań.

W zakresie ochrony współpracujemy z Grupą Impel już po raz trzynasty. Cieszę się, że możemy liczyć na firmę, która tak wzorowo wypełnia swoje obowiązki mówi dyrektor generalny wyścigu, Czesław Lang. Jubileuszowy Tour de Pologne ma dla nas ogromne znaczenie, bo mija 30 lat odkąd Lang Team organizuje wyścig w nowej formule. Tym bardziej kluczowa rola sprawdzonego partnera, jakim jest Grupa Impel.

Impel zabezpiecza linie mety na wszystkich siedmiu etapach wyścigu. Zajmie się również ochroną hoteli, w których stacjonują zawodnicy, parkingów, gdzie składowany jest sprzęt sportowy, a także zabezpieczeniem telewizyjnych wozów transmisyjnych. Dodatkowo Grupa Impel odpowiada za zaprojektowanie zmian organizacji ruchu w Katowicach, w związku z organizowaniem w tym mieście przedostatniego odcinka wyścigu – indywidualnej jazdy na czas. Nowa trasa Tour de Pologne i przeniesienie początkowych etapów wyścigu do zachodniej Polski to wyzwania dla organizatora, ale również dla firmy zapewniającej bezpieczeństwo.

blank

Jednocześnie wraz ze startem jubileuszowej edycji kolarskiego wyścigu Tour de Pologne, Grupa Impel wspólnie z partnerami i pod patronatem Tour de Pologne wystartuje z pro-ekologiczną akcją, w której kibice siłą swoich mięśni będą wytwarzać energię podczas treningów w wybranych siłowniach i klubach fitness. Każdy uczestnik, dzięki pobraniu specjalnej aplikacji WATA na swój telefon, będzie mógł zmierzyć ilość wytworzonej energii elektrycznej podczas np. jazdy na rowerach treningowych, czy innych wybranych sprzętach cardio. Dla najbardziej aktywnych organizatorzy przewidują upominki. Akcja realizowana będzie w 12 miastach w Polsce w ramach kampanii „To nas kręci”. W ubiegłym roku w ramach tej kampanii Impel zorganizował Kino Rowerowe. Patronat nad projektem objął m.in. Lang Team. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.tonaskreci.pl

Grupa Impel od ponad 30 lat dostarcza usługi outsourcingowe dla firm i instytucji. Wśród rozwiązań oferowanych przez Impel są m.in. ochrona imprez masowych, ochrona osób i mienia, a także zaawansowane rozwiązania dla firm w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz mobilne wieże monitorujące. Impel to także specjalistyczne usługi utrzymania czystości, serwisu technicznego, catering czy outsourcing procesów kadrowo-płacowych oraz księgowości dla firm. Więcej na temat rozwiązań oferowanych przez Grupę Impel można przeczytać na stronie impel.pl.