blank

Kolejny rok partnerstwa Cofidis i Tour de Pologne

Tour de Pologne UCI WorldTour ogłasza kolejny rok współpracy z Cofidis, francuską firmą finansową, liderem w swojej branży i ważnym graczem na światowej scenie kolarskiej z drużyną WorldTour o tej samej nazwie. Potwierdzenie tego partnerstwa pojawia się w szczególnie pomyślnym momencie dla polskiego wyścigu, ponieważ świętuje on dwie ważne rocznice – 95-lecie imprezy i 30-lecie organizacji Lang Team – wraz z niezawodnymi partnerami, którzy przez lata wspierali najważniejsze wydarzenie kolarskie w kraju.

– To budujące, że firmy wspierają jeden z najstarszych i najważniejszych wyścigów w tej części Europy. Zaangażowanie wszystkich organizacji i zespołów zapewnia kibicom widowisko, do którego są przyzwyczajeni i kochają ten wspaniały sport – powiedział dyrektor wyścigu Czesław Lang. -Dokładamy wszelkich starań, aby to osiągnąć, ale wiemy, że nie byłoby to możliwe bez wsparcia takich firm jak Cofidis. Jestem bardzo wdzięczny za zaufanie, jakim nas obdarzyli.

Oprócz przedłużenia komercyjnego partnerstwa z Tour de Pologne, Cofidis będzie również aktywnie uczestniczyć ze swoją drużyną WorldTour o tej samej nazwie na starcie wyścigu w Poznaniu 29 lipca, z Maxem Walscheidem, Pietem Allegaertem, Davide Cimolai, Rubenem Fernandezem, Wesleyem Krederem, Jonathanem Lastrą i Harrisonem Woodem.

blank

– Po raz kolejny Cofidis Polska ma niezwykłą przyjemność wspierać Tour de Pologne i aktywnie uczestniczyć w wyścigu z naszą drużyną. Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, że nasza marka może być częścią tak szlachetnego sportu, jakim jest kolarstwo, budząc sportowego ducha, pasję i tworząc tak piękną tradycję  – powiedział Nuno Oliveira, Dyrektor Generalny Cofidis Polska. – Od lat wierzymy, że pasja do kolarstwa to coś absolutnie wyjątkowego, co łączy ludzi, jednoczy ich, wzmacnia więzi i pielęgnuje w nas to, co najlepsze. Cieszymy się, że poprzez takie działania możemy promować aktywny tryb życia, zachęcać do odkrywania swoich zainteresowań i poznawania nowych ścieżek! Wszystkim uczestnikom Tour de Pologne życzymy powodzenia.