blank

Nowy sponsor Tour de Pologne UCI WorldTour: Viaggiare Rent 

Rodzina międzynarodowych partnerów Tour de Pologne UCI WorldTour powiększa się o Viaggiare Rent, włoską firmę z pasją świadczącą usługi wynajmu samochodów od 2016 roku. Viaggiare Rent zapewni całą flotę samochodową na wyścig, w tym pojazdy dla dyrektora wyścigu, organizatorów, sędziów, VIP-ów i mediówDodakotowo firma przygotowała dla kibiców i turystów specjalny kod uprawniający do 20% zniżki na wypożyczenie samochodu.

Pojawienie się sponsorów spoza branży kolarskiej jest potwierdzeniem zainteresowania, jakie kolarstwo wzbudza w firmach oraz niesamowitego potencjału wydarzeń związanych z tym sportem. Znaczenie kolarstwa dla sponsorów potwierdza Czesław Lang – Bardzo się cieszę, że możemy powitać Viaggiare Rent w gronie naszych sponsorów, miło jest wiedzieć, że pasja do sportu, który kochamy, może w tak intensywny sposób angażować inne rodzaje biznesu. Entuzjazm jest tym, co przyświecało nam przez ostatnie 30 lat i łączy nas z firmami, które nas wspierają. Bez tego nie bylibyśmy w stanie zbudować wydarzenia o międzynarodowej randze. Teraz, wspólnie patrzymy w przyszłość z optymizmem i pewnością siebie.

Już teraz możecie skorzystać z kodu TOURDEPOLOGNE aby otrzymać 20% zniżki na wynajem samochodu za pośrednictwem strony www.viaggiarerent.com w wypożyczalniach zlokalizowanych w Polsce – na lotnisku Fryderyka Chopina w Warszawie oraz na krakowskim lotnisku w Balicach. Kod jest ważny do 30 września 2023. 

Viaggiare Rent, założona przez prestiżową Grupę Frattin – historyczną włoską firmę działającą na rynku motoryzacyjnym od ponad 40 lat – posiada 11 oddziałów we Włoszech, 4 w Czarnogórze, 2 w Polsce i 1 w Albanii, co świadczy o jej ciągłym rozwoju i zaangażowaniu w ekspansję międzynarodową. Grupa oferuje szeroką gamę pojazdów, które zadowolą nawet entuzjastów kolarstwa. Od samochodów dostawczych po samochody osobowe, motocykle i wszelkie inne środki transportu, Viaggiare Rent i jej zespół profesjonalistów są do dyspozycji swoich klientów każdego dnia, oferując bezpłatne porady i rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb.

– Partnerstwo z Tour de Pologne jest namacalnym znakiem naszego zaangażowania w promowanie harmonii i integracji poprzez sport – potwierdził Denis Frattin, dyrektor generalny Viaggiare Rent. – Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być kojarzeni z wydarzeniem, które celebruje determinację, wzajemny szacunek i jedność. Nasza firma w pełni podziela te wartości i jesteśmy gotowi wspierać sportowców i ich wysiłki w osiąganiu celów.