blank

Fitness Authority® i Vitarade® partnerem 6. etapu Tour de Pologne

Szósty etap tegorocznego Tour de Pologne może okazać się decydującym dla losów wyścigu. – Nie mogę się doczekać i bardzo się cieszę, że firma Fitness Authority® wraz z marką Vitarade® jest jego partnerem – mówi dyrektor generalny wyścigu Czesław Lang.

Jazda indywidualna na czas to odcinek, na trasie którego kolarze mogą liczyć tylko na siebie, a ich rywalem jest stoper i mijające szybko sekundy. A że przed jego rozpoczęciem co najmniej czterech kolarzy jest w grze o zwycięstwo, w tym dwóch Polaków – Rafał Majka i Michał Kwiatkowski – rywalizacja nabiera dodatkowych rumieńców.
– To niezwykła edycja Tour de Pologne i robimy wszystko, aby tak została zapamiętana przez kibiców. Dlatego tak ważne jest wszelkie wsparcie dla naszych działań. Cieszę się, że nasz partner także widzi w tym szansę. Z firmą Fitness Authority® oraz marką Vitarade® współpracowaliśmy już kilkakrotnie i bardzo się cieszę, że możemy po raz kolejny wspólnie wspierać kolarzy– mówi Czesław Lang.

– Bardzo nam miło, że możemy powrócić do współpracy i wspierać zawodników naszymi suplementami. Przede wszystkim produktami marki Vitarade® stworzonej dla sportów wytrzymałościowych, w nowej odsłonie, opartymi o zestaw trzech opatentowanych składników: Vitargo®, Enduracarb® oraz Aquamin® – mówi dyrektor operacyjna Fitness Authority Paulina Lubczyńska.