blank

Germina oraz Tour de Pologne – wspólnie dla bezpieczeństwa kolarzy

Nowy sponsor wspomagający dołącza do Tour de Pologne! Polska firma Germina wesprze swoimi rozwiązaniami najważniejszy polski wyścig, a wszystko po to, aby jeszcze bardziej zadbać o bezpieczeństwo kolarzy. 

W peletonie kolarskim najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego wprowadzamy nowe technologie. Firma Germina stała się naszym partnerem i cieszę się bardzo na naszą współpracę bo ich produkty, takie jak oświetlenie będą wykorzystane jako znaki ostrzegawcze, które można postawić w  niebezpiecznych miejscach na trasie – docenia rozwiązania Czesław Lang –  Na pewno bardzo podniesie to bezpieczeństwo peletonu, gdzie przy ścisku i wysokiej prędkości, kolarzę mogą czegoś niezauważyć. Cieszę się bardzo, że te technologie wyjdą z Polski, bo patrząc na inne wyścigi nikt tego jeszcze nie ma. 

Polska firma – GERMINA DER ELECTRIKER, rozwija się bardzo dynamicznie, a ich produkty są projektowane zgodnie z najnowszymi europejskimi trendami. Dzięki temu oraz zespole fachowców i profesjonalnych testerów, Germina oferuje najwyższej jakości produkty z gwarancją wysokiej jakości. W swojej ofercie oprócz oświetlenia mają także produkty z działu wentylacji, ogrzewania, narzędzia i wiele innych.

81. Tour de Pologne zbliża się wielkimi krokami. Największy i najważniejszy polski wyścig zostanie zorganizowany przez wicemistrza olimpijskiego Czesława Langa w terminie 12-18 sierpnia. Tegoroczna edycja rozpocznie się we Wrocławiu na terenie Hali Stulecia, a zwycięzcę poznamy już tradycyjnie w na krakowskich Błoniach.