blank

Cisowianka Oficjalną Wodą 81. Tour de Pologne UCI World Tour!

Przy długotrwałym wysiłku fizycznym odpowiednie nawodnienie organizmu jest kwestią kluczową. W 2024roku już po raz kolejny o kolarzy startujących w Tour de Polgone zadba Cisowianka.

Cisowianka to naturalna woda mineralna, której skład pozwoli ugasić pragnienie nawet podczas dużego wysiłku fizycznego. Butelkowana w jednym z najnowocześniejszych zakładów butelkujących na świecie, z zachowaniem najważniejszych właściwości danych jej przez naturę, będzie świetnym wsparciem dla kolarzy i obsługi wyścigu.

– Cisowianka od lat bierze udział w największych wydarzeniach sportowych w kraju i w Europie, z Tour de Pologne na czele. Do dziś mieliśmy przyjemność wziąć udział w kilkuset imprezach sportowych. Jestem przekonany, że rywalizacja sportowa jest czymś potrzebnym i zdrowym, czymś co motywuje do działania i rozwija. Dlatego współpraca marki Cisowianka i Lang Teamu przy 81. Tour de Pologne jest tak naturalna, jak nasza naturalna woda mineralna, która sprosta najtrudniejszym wyzwaniom, jakim z pewnością będzie dla zawodników udział w wyścigu – mówi Tomasz Siemiątkowski, Dyrektor Handlowy marki Cisowianka.

– Chcę bardzo podziękować marce Cisowianka za partnerską współpracę, zaangażowanie i zaufanie. Państwa wsparcie nie tylko umożliwia nam organizację tego prestiżowego wyścigu, ale także wspiera rozwój kolarstwa w Polsce. Dzięki wam możemy kontynuować naszą misję promowania kolarstwa, naszego kraju i polskich produktów. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie obopólną satysfakcję i sukcesy, a Tour de Pologne będzie nadal budować swoją renomę jako jedno z najważniejszych wydarzeń kolarskich na świecie – podkreśla Czesław Lang, Dyrektor Generalny Lang Team.

Cisowianka, dzięki posiadaniu szerokiego asortymentu pojemności i rodzajów butelek, jest przygotowana na każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie. Dlatego też współpraca Cisowianki z Tour de Pologne jest tak naturalna.