blank

ELMAR® sponsorem wspomagającym 79. Tour de Pologne UCI WorldTour

Specjalizująca się w dystrybucji artykułów BHP firma ELMAR® ponownie została sponsorem wspomagającym wyścig Tour de Pologne. Dla obsługi technicznej Lang Team dostarczą profesjonalne, wysokiej jakości produkty BHP. Cieszymy się, że kolejny sprawdzony partner chcę kontynuować współpracę z Tour de Pologne. Właściciel i prezes firmy, Pan Leszek Krzywicki sam jest wielkim pasjonatem i fanem kolarstwa. Poniżej nasza rozmowa z nim m.in. o zaangażowaniu firmy ELMAR® w Tour de Pologne.

To już kolejny rok naszej współpracy. Co takiego sprawia, że chcą Państwo współpracować z wyścigiem Tour de Pologne?

Sponsorem wspomagającym Tour de Pologne nie jesteśmy z przypadku. Zajmujemy się dystrybucją artykułów BHP. Mamy blisko 30 letnie doświadczenie i odpowiednią wiedzę, żeby wspomóc wyścig od technicznej strony. Od wielu lat dbamy o bezpieczeństwo pracowników w fabrykach. Bardzo dobrze wiemy, jak to się robi. Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do bezpiecznego przebiegu wyścigu. Oprócz tego sami mocno angażujemy się w kolarstwo i promujemy aktywność fizyczną. Mamy drużynę kolarską ELMAR® Team i ścigamy się m.in. na Via Dolny Śląsk czy Tour de Pologne Amatorów.

Udział w Tour de Pologne jest dla nas szczególnie ważny. Dzięki temu możemy połączyć dwa ważne dla nas obszary. Pierwszym z nich jest dbanie o bezpieczną i komfortową pracę innych, a drugą pasja do kolarstwa.

Co znajduje Pan inspirującego w kolarstwie tudzież sporcie?

Kolarstwo napędza mnie do dalszej pracy. Tak jak w biznesie, tak i w sporcie nigdy nie odpuszczam. Sport to sukcesy, które motywują do dalszej pracy i w rezultacie otwierają nowe możliwości. Bardzo inspirująca drogę pokazuje wielu sportowców, którzy po zakończeniu sportowej kariery święcą sukcesy w biznesie. Takie „sportowe” podejście do pracy na pewno pomaga osiągnąć wiele. Osoby pasjonujące się sportem zawsze znajdą wspólne tematy i wartości, a to w pewien sposób otwiera „drzwi” do nowych kontaktów. Dodatkowo sport to dla mnie też rywalizacja, podczas której nie zapomina się o wzajemnym szacunku do innych.

Jaka jest Wasza rola jako partnera wspomagającego?

Jako specjaliści w doborze i dystrybucji środków BHP (ochrony indywidualnej), wyposażymy obsługę techniczną tegorocznego Tour de Pologne od stóp do głów. Dostarczymy członkom Lang Team profesjonalne, najwyższej jakości akcesoria i odzież ochronną.

Zdajemy sobie sprawę z ogromu pracy i wyzwań stojących przed organizatorami wyścigu, obejmującego łącznie dystans aż 1226 km. Naszym celem jest zagwarantowanie pełnego bezpieczeństwa załogi, która nieustannie montuje, rozkłada i przemieszcza zaplecze zawodów. To od niej zależy przecież w dużej mierze prawidłowy przebieg wyścigu.

Pełniąc rolę sponsora wspomagającego, największego wyścigu w Polsce, mamy poczucie, że możemy przyczynić się do bezpieczeństwa sportowców. Dbanie o bezpieczeństwo to w końcu nasza specjalność!

blank

Co wyróżnia firmę ELMAR na tle konkurencji?

Jesteśmy specjalistami w doborze i nowoczesnej dystrybucji środków BHP na rynku polskim, jak i europejskim. Jako lider w branży, poszukujemy nowych rozwiązań i nie boimy się wyzwań. Jesteśmy zawsze krok przed konkurencją. W naszej ofercie znajdują się artykuły najlepszych producentów w branży BHP. Współpracujemy tylko z tymi, którzy gwarantują wysoką jakość i trwałość. To co nasz wyróżnia to na pewno: doświadczenie, kompleksowy outsourcing i innowacja.

Od ponad 28 lat zapewniamy bezpieczeństwo w przedsiębiorstwach poprzez profesjonalny dobór, doradztwo i dystrybucję artykułów BHP. Kompleksowo wyposażamy w środki ochrony indywidualnej ponad 3 tysiące klientów.  Przeprowadzane audyty gwarantują, że proponujemy tylko te produkty, których specyfikacja będzie najlepiej dopasowana do warunków pracy.

Jesteśmy liderem we wdrażaniu urządzeń do automatycznej dystrybucji artykułów BHP. Nasze maszyny vendingowe CribSpot® są zainstalowane w wielu największych fabrykach w Polsce. Dzięki zastosowaniu tej metody dystrybucji nasi Klienci otrzymują narzędzia do szczegółowej kontroli, raportowania i analizy zużycia artykułów BHP w przedsiębiorstwie.

Firma ELMAR jest godnie reprezentowana na amatorskich wyścigach organizowanych przez Lang Team. Czy w tym roku także możemy się Was spodziewać na linii startu w Arłamowie?

Tak, oczywiście, będziemy brać udział w wyścigu. Już nie możemy się doczekać tej atmosfery, rywalizacji. Przygotowujemy się całą ekipą ELMARu. Będziemy walczyć o jak najwyższe miejsca. Już dziś mogę powiedzieć, że drużyna Elmar® Team melduje się na starcie!