blank

Vittoria partnerem technicznym 80. Tour de Pologne UCI World Tour

Wieloletnia współpraca pomiędzy Lang Team a Vittorią, wiodącą włoską marką w produkcji opon, dętek i opon rowerowych będzie kontynuowana. 

– Dzielimy z Vittorią wiele doświadczeń i cieszę się, że ponownie będziemy mogli zrobić wspólnie wiele dobrych rzeczy. – skomentował współpracę Czesław Lang, dyrektor generalny Tour de Pologne. – W ubiegłym roku czuliśmy się zjednoczeni bardziej niż kiedykolwiek pod uniwersalnymi wartościami pokoju i nadziei i to wzmocniło naszą więź. Te aspekty są ważne, partnerzy nie są tylko kwestią biznesową, ale mają związek z relacjami międzyludzkimi i wszystkim, co łączy nas pod wielkim sztandarem naszego ulubionego sportu. Jesteśmy dumni, że Vittoria będzie oficjalnym partnerem technicznym Tour de Pologne i dostarczą najlepszy serwis dla najlepszych kolarzy świata!  

Bez wątpienia obie firmy mają w sercu rozwój sportu. Włoska grupa planuje premiery nowych produktów o wysokiej wydajności, przetestowane przez zawodników World Tour podczas ich treningów i zawodów. Tour de Pologne będzie po raz kolejny ważną imprezą, dzięki której Vittoria przekaże swoje plany o coraz bardziej przełomowych technologiach wspierających kolarstwo na najwyższym poziomie. 

– Partnerstwo pomiędzy Vittoria i Tour de Pologne bardzo dobrze reprezentuje naszą pasję do kolarstwa – mówi Bruno Tecci, dyrektor globalny marketingu Vittoria – nasz zespół jest zaangażowany pod każdym aspektem, osoby w firmie łączy wspólne credo: “The Ride Ahead”. Od wyjątkowych kolegów z serwisu wyścigowego, przez tych, którzy pracują w dziale badań i rozwoju i których codziennym wyzwaniem jest tworzenie najlepszych opon na świecie, po zespół marketingowy, który wnosi swój entuzjazm dla marki  na każde wydarzenie gdzie jesteśmy w kontakcie z miłośnikami dwóch kółek.”

W tym roku, podczas wyjątkowej jubileuszowej edycji Tour de Pologne, Vittoria ponownie zapewni wsparcie techniczne dla kolarzy zawodowego peletonu.