blank

Firma Elmar® po raz 5. z rzędu wspiera Tour de Pologne

W 2023 roku Tour de Pologne odbędzie się po raz 80. w historii, ale nie będzie to jedyny jubileusz świętowany przy tej okazji. Po raz 5. sponsorem wspomagającym i partnerem technicznym wyścigu będzie firma Elmar® – jeden z czołowych dostawców Środków Ochrony Osobistej (ŚOI) oraz rozwiązań w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na rynku polskim i europejskim.

– Już sam fakt, że współpracujemy 5. rok z rzędu pokazuje, że jest to współpraca udana, która obu stronom przynosi ogrom korzyści i satysfakcji. Firma Elmar® zapewnia nam najwyższą jakość produktów i obsługi, ale dziś trudno już nawet mówić nam o niej jako o partnerze biznesowym. Prezes Leszek Krzywicki, zapalony kolarz, jego rodzina i pracownicy to po prostu nasi przyjaciele. Współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność – podkreśla Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Team oraz dyrektor Tour de Pologne.

– Entuzjazm i miłość do kolarstwa składają się na istotną część naszej firmy. W Elmar® mamy wielu zapalonych kolarzy, którzy sami doświadczają radości i wyzwań związanych z tym sportem. Potwierdzam, że nasze zaangażowanie w Tour de Pologne wykracza poza sferę biznesu. To wyraz pasji i pragnienia wsparcia rozwoju kolarstwa w Polsce – mówi szef Elmar®, Leszek Krzywicki.

Elmar® wyposaży ekipę techniczną Tour de Pologne od stóp do głów. Dostarczy członkom Lang Team profesjonalne, najwyższej jakości akcesoria i odzież ochronną.

– Naszym celem jest zagwarantowanie pełnego bezpieczeństwa załogi, która nieustannie montuje, rozkłada i przemieszcza zaplecze zawodów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest ich wkład w wydarzenie – to od nich w dużej mierze zależy prawidłowy przebieg wyścigu.

Mając to na względzie, dostarczamy produkty renomowanych marek premium, takich jak rękawice ATG®, a także rękawice Mapa® Professional. Tego typu wyposażenie to funkcjonalność, komfort i najwyższa jakość. Innowacyjne technologie stosowane do ich produkcji realnie przekładają się na ich wytrzymałość – zaznacza Leszek Krzywicki.

Więcej o współpracy Elmar® z Tour de Pologne (ale nie tylko) można przeczytać w wywiadzie z Leszkiem Krzywickim.

Leszek Krzywicki, szef firmy Elmar®: Nasze zaangażowanie w Tour de Pologne wykracza poza sferę biznesu